O webu

Web AndroidAplikace.cz se zabývá platformou Google Android. Stránky nejsou psané jako odborný magazín nebo pohled vývojáře, ale vždy s ohledem na běžného uživatele – začátečníka i pokročilého.

Chytrý telefon bez pořádných aplikací je tak trochu hloupý… A jak najít v houštině tisíců aplikací ty správné? Právě tento web by Vám měl pomoci najít ty důležité Android aplikace a hry!

Nepíšeme však pouze recenze aplikací a her, ale náš web patří taky novinkám ve světě Androida a výrobců telefonů či tabletů. Stejně tak přinášíme srovnání, návody a postupy i recenze na příslušenství.

Pokud Vám platforma Android není lhostejná a rádi píšete svoje zkušenosti s používáním aplikací, telefonů či operačního systému, tak se nebojte a určitě nám napište email – přivítáme vaše tipy i připomínky.  Vaše příspěvky se klidně mohou v budoucnu stát pravidelnou součástí našeho portálu.  Pište nám na prosím na info@androidaplikace.cz.

Jestliže máte zájem o inzerci na našich stránkách či jinou formu spolupráce, obraťte se prosím na info@androidaplikace.cz.

AndroidAplikace.cz