Související články

4 komentáře

 1. 1

  Helle

  Až bude umět překládat webové stránky a to už nemluvím o překladu pomocí fotoaparátu, tak o něm budu uvažovat. Před tvůrci tohoto programu jet ještě hodně práce. Samozřejmě jsem si ho nainstaloval, ale po tom, co jsem se přesvědčil o jeho kvalitě, tak už ho v telefonu nemám.

  Odpovědět
  1. 1.1

   Kouk

   Na weby, stačí mít prohlížeč Chrome a na překlad pomocí fotoaparátu Lenz, ze kterého úspěšně překládám návody v čínštině a méně úspěšně i titulky v tv, které jsou v cizím jazyků. Na jednoduchou komunikaci s cizincem to podle mého názoru stačí.

   Odpovědět
 2. 2

  Anonym

  DeepL je super, už nějakou dobu se snažím „dostat“ do angličtiny pomocí čtení novel a knih v aj online, ale někdy fakt nemám náladu a chci si přeložit celý text rovnou. Čtu nejčastěji v telefonu a tam bohužel je možnost překládat jen pomocí GT. Všimla jsem si, že do prohlížečů na widlích už je k dispozici rozšíření, ale nepovedlo se mi jej najít pro android, což je strašná škoda. Na druhou stranu, absence tohoto řešení mě bude nadále nutit si překládat stále „postaru“ a opravdu se něco naučit :D

  Odpovědět
 3. 3

  Mirek

  Dobrý den, mám dva dotazy:

  Jak lze vyřešit problém, když PDF přeloženy z AJ do ČJ nelze editovat, je totiž chráněn heslem, nelze s tím tedy pracovat.

  Jak mohu zrušit používání zkušební verze, ještě před uplynutím jednoho měsíce, před platbou?

  Děkuji, Mirek

  Odpovědět

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz