Související články

4 komentáře

 1. 1

  Adam

  Podobná aplikace je také Mango zpěvník.

  Odpovědět
 2. 2

  Mick

  Už déle se dívám po dobrém zpěvníku…A tento je zatím nejlepší. Gratuluji, dobrá práce.

  Přesto jsem bohužel nenašel
  * zpěvník, který by uměl naslouhat dynamice přes mikrofon a dle toho upravil posuv/scrolling. Snad nějaké karaoke programy to mají.
  Nebo alespoň automaticky scroll spustit, když se začne hrát.

  a ještě mi chybí
  * Možnost poznamenat u písně polohu kapodastru
  * Mít v liště dvě ikony pro scroll, rychle a pomalu. Každé z nich přednastavit rychlost řádkování. Pro většinu písní lze se dvěma rychlostmi vystačit.
  Nedaří se mi definovat/uložit řádkování k písni. A muset nastavit u každé ani není moc praktické.

  Ale jinak skvělé

  Odpovědět
  1. 2.1

   Karel Hovorka

   Zdravím,

   * Snímat automaticky přes mikrofon je samo o sobě hodně náročná věc. Bavilo by mě to dělat, ale určitě by mi to zabralo pár měsíců + to má další potenciální problémy jako větší odběr baterky, možná závislost na internetu a větší velikost aplikace.

   * Poloha kapodastru je jedna z TODO, na které myslím.
   * Pokud jde o rychlost, nejvhodnější je zadat délku songu a autoscroll může nastavovat poté rychlost scrollingu automaticky z toho. Také se dá nastavit, že se rychlost autoscrollu zrychluje a zpomaluje tlačítky hlasitosti (nastavení „Ovládání tlačítky hlasitosti“ -> „Rychlost autoscrollu“) anebo připojit externí pedál pro ovládání a další funkcionalitu.
   Řeší se to zde: https://bitbucket.org/karelhovorka/zpevnikandroid/issues/109/d-lkov-ovl-d-n

   Odpovědět
  2. 2.2

   Patrik Müller

   Jenom vložím další nápad do vaší diskuze. Všiml jsem si, že Ultimate Guitar — světová jednička na trhu e-zpěvníků s akordy, určitě znáte, teď má novou zajímavou feature v podobě scrollování dle YouTube videa písně. Nějaký výpočet rychlosti scrollování v závislost na délce písně by možná nebylo tak těžké implementovat s tím, že by se zdrojová videa brala z YouTube Android Player API. Uživatel by mohl i hrát zároveň s hudebním videem, což by někteří jistě ocenili. Ale takto „od stolu“ se to samozřejmě mluví snadno ;-)

   Odpovědět

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz