Související články

4 Comments

 1. 1

  Zdeněk

  Na Prestigio WIZE D3 … Dual SIM funguje výborně, dokonce i když mám mobil v náprsní kapse zimní bundy (opakovaně ověřeno).
  Je mně >85, jsem prolezlý neduhy, všichni doporučují chodit, chodit, (tu třetí radu jsem zapomněl – to víte, skleróza). Ježíšek mně pořídil drahý krokoměr, ale ten počítá jen když si jej pevně připevním (gumovým pásem na trup).
  Srdečný dík za hint !

  Reply
 2. 2

  Zdena

  Jednak mě zajímá, kolik vlastně ujdu do+z práce (chodím pěšky) a kolik v práci, když člověka honí jak nadmutou kozu; a jednak mě zajímá, do které kategorie chůzí patřím (cca 8tis střední aktivita, 10tis a víc aktivní). Je jich hodně na výběr a je to sázka do loterie, a tak jsem šla formou vylučovací. Jedni radili to, jiný endomondo… ale nevyhovuje nic. Problémem bylo příliš sledovaných dat, které nepotřebuji, napojení na gps, které nefunguje v budově, pak některá app počítá 3 kroky v jednom, pak zas naopak, žere data, má i výpadky, no pro zlost. ALE tento „tayutau“ se mi zdá vynikající, není nad senzory nezávisle na gps! Doufám, že nezklame, zatím 3 dny s max. spokojeností. Na chození se vysloveně těším. „Tu sebe sama chci překonati k lásce k chůzi“ jak by možná pravil Kája IV blahé paměti. Vřele doporučuju, méně je někdy opravdu více :)

  Reply
 3. 3

  Ján

  Zatiaľ som ešte neprišiel na to, že ako sa dajú vynulovať údaje ?

  Reply
 4. 4

  Anonym

  Mam pedometr, vždy ho zapnu, než vyrážím, ale např při přestávce na oběd, kdy sedím, se vypne bez mého zásahu a neměří…. ʘ‿ʘ

  Reply

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz