Související články

11 Comments

 1. 1

  ko33

  Vážení co to tady píšete za bláboly o prohlížeči, který nepodporuje všechny verze Androida …

  :-(

  Reply
 2. 2

  Pablo

  No tak tohle mne opravdu nadzdvihlo.
  Co to tady blábolíte? Chrom je jeden z nejhorším – nastavením, stabilitou, možnostmi.
  Dokonalost? Zkombinujte maxthon, operu, boatbrowser a příblížíte se jí zlehka.
  Za tento text výše dostal někdo slušně zaplaceno co…;
  Ještě poznámka – na mém tabletu Asus TF300T jsou právě prohlížeče nejslabší článek. Jen kvůli nim ještě nehodlám přejít od notebooku k tabletu!!!

  Reply
 3. 3

  Pavel

  preferuji Dolphim HD – v současné době asi best of :)

  Reply
 4. 4

  Aldabubo

  @ ko33: Asi si nevšiml, že na GingerBreadu Chrome nefunguje. Nelze jej nainstalovat, protože Google Play Market hlásí nekompatibilitu se zařízením. Je to prostě pro Android >= 4.x !!!
  Na ICS jsem ho zkoušel, ale také mně nepřesvědčil, vrátil jsem se k vestavěnému. Ten mi vždy všechno zobrazil i přehrál.

  Reply
 5. 5

  ros

  Internet bez flashu, je ako zenska bez . Kym toctak bude, chrome si nechajte

  Reply
 6. 6

  restel

  Je mi líto, ale musím se přidat. Kvůli Androidu a vazbě na Google jsem začal používat Chrome pod Windows. A celkem to zatím přežívám.
  Tak jsem nainstaloval Chrome na Androida a je to hrozné. To už se mi zdá lepší i ten nativní browser. Nakonec jsem stáhl oháňku a vrátil se v klidu zpátky k Opeře. Dokonce jsem zjistil, že odněkud stáhla i moje záložky z Chrome (pokud jen z té instalace Androidu, tak škoda, pokud opravdu z Google účtu, tak sláva).
  Každopádně mám zas klid. Neotvírá se mi stránka s downloadem, která zůstala viset 5x znovu, mám přehled.
  A co se týče Flash – asi je to mrtvé. To byl ten důvod, proč jsem ho tam taky tahal, ale zasmál jsem se – nevědomec, nebyl. Jen na tom originálním browseru. A za to mi to nestojí.

  Reply
 7. 7

  el.finito

  ja su z duvodu sychnronizace spokojenej… zadny chyby, ktery by me omezovaly nepozoruju ani na stolni ani na anroid verzi a to sem prechazel z oper.. jedine, co bych uvital, je integrace neceho na zpusob opery mini.. pze tim padem je synchronizace vyuzitelna spis na wifi, nez na datech, pze tolik jich zas nemam :-)

  Reply
 8. 8

  el.finito

  jinak taky pokukuju po kombinaci maxthon pc + maxthon android, pze bracha si to celkem pochvaluje, ale zatim nak nemam cas to otestovat

  Reply
 9. 9

  Renda

  Je to hrůza,
  jako prohlížeč nic moc. A od té doby co jsem nainstaloval chrome na xperii, pořád se mi stahují nějaká reklamy. Odemknu telefon, a jsou tam nějaké sračky, které to pořád stahuje. Takže baterie se rychle vybije a telefon je hrozně pomalej, protože na pozadí si pracuje s těma sračkama. Už nevím co s ním. Nejspíš aktualizuju os aby se vše smazalo. Již nikdy více

  Reply
 10. 10

  Petr Pešek

  Chrome je bohužel spolu s Operou Classic momentálně jeden z nejlepších…jen si zkuste dát plné zobrazení e-mailu na Seznamu.cz. Jen tyto dva dokáží schránku zobrazit korektně. Nedokáže to ani slavný prohlížeč od Seznamu samotného. Problém u těchto prohlížečů mám (ovšem né vždy, Opera má ale problém častěji) při stahování. Když si postaví „hlavu“ nestáhnu ani

  Reply
 11. 11

  Petr Pešek

  …prd. Pak přichází na řadu Dolphin, poslední verze jsou zbytečně přebalastěný, ale nezhasínání, gesta a fungující flash od 7 po 11 mu hraje do karet. Kdyby na něm bylo výše zmíněné zobrazování bez chyby, používal bych jen tento.
  (Omlouvám se za rozkouskování, ale nechce se mi ukazovat celý příspěvek.)

  Reply

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz