Související články

8 Comments

 1. 1

  mareksss

  Dobry den. V clanku mate chybu : mate tam ze ram 1Ghz namiesto 1Gb

  Reply
 2. 2

  HUdasp

  Díky, opraveno

  Reply
 3. 3

  Pavel

  Zdravím, chtěl bych se zeptat jak je to (popř. všeobecně u levných tabletů z Číny) s podporou aplikací z Google Play. A jaký na Vás udělal dojem jak po stránce odladěnosti, tak po stránce zpracování. Díky za odpovědi a doufám že se u Vás objeví více tabletů Číny, protože si myslím že aktuální trend je chtít za málo peněz hodně muziky a to řada tabletů z Číny nabízí.

  Reply
 4. 4

  HUdasp

  Díky, budeme se snažit, aby Elf nebyl poslední tablet v naší redakci. K dotazům.
  Elf má předinstalovaný obchod Play a funguje stejně jako u čehokoliv jiného. Elf má procesor typu ARM, tedy nehrozí nekompatibilita aplikací, jako u jiných levných tabletů.
  Co se týče odlazenosti prostředí i celého zpracování, tak mám pár výtek. Které ale omluví cena přístroje a v rámci toho jsou akceptovatelné. Konkrétnější budu v samotné recenzi.

  Reply
 5. 5

  Cleric

  Uvítal bych nějaké videjko. Díky.

  Reply
 6. 6

  MAvo

  To je u všech ikonek ten rozsypanej čaj ?

  Reply
 7. 7

  HUdasp

  Prostředí tabletu je v českém jazyce. Nicméně Elf disponuje několika (zbytečně) předinstalovanými aplikacemi v čínském jazyce, kterých se bez root nezbavíte. Např. prohlížečem Dophin. Proto ten rozsypaný čaj.

  Reply
 8. 8

  Jiří Pavelka

  Dobrý den,
  CZ manuál zasíláme našim zákazníkům prozatím emailem. Tištěnou verzi chystáme. Přeji příjemný den a těším se na recenzi.

  Reply

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz