Související články

6 Comments

 1. 1

  Jožin z BA

  8 konektorov / 4 káble

  Reply
 2. 2

  jouda

  Na cesty pouzivam kabel o delce 10 cm z DX.

  Reply
 3. 3

  ...No...Name...

  A z tohoto článku vyplývá…že krátký kabel se lépe vejde do tašky? :)
  Osobně jsem spokojený s „tvrdším“ kabelem od HTC a jeho přesnou kopií z DXT (taktéž s logem HTC). iPod zas nabíjím originálním „měkkým“ Apple kabelem a jeho kvalitní kopií z DXT.
  Každý 2x mám kvůli tomu že nabíjím na Belkin Conserve Valet a bylo by nepraktické neustále přendavat kabely kvůli syncu s PC.
  Jináč na ty kabely z DXT bacha…kdysi jsem si tam koupil (levný) kabel, který nabíjel jen polovičním proudem, takže se na nabíjení moc nehodil :D

  Reply
 4. 4

  HUdasp

  Z toho článku vyplývá, že je spousty kabelů různých vlastností a že nejsme vázáni jen na ten z krabice. Jsme v okénku, detailní rozbor kabelů zde nečekejte:)
  Co se týče nákupů z DXT (myšleno Deal Extreme?) – nějak nevidím důvod si tam pořizovat noname kableáž, když se tam dá zakoupit originální příslušenství v obdobné cenové relaci.

  Reply
 5. 5

  Michal Dostál

  Na příslušenství NOKIA nedám dopustit.

  Reply
 6. 6

  rixard79

  Tak já naopak preferuju onen SE kabel. Co se týče délky, tak ta dost variabilní, stačí jen nechat origo zamotané drátkem a odmotat si kolik potřebuješ. A co se týče oněch stínění, tak ty s úspěchem využívám, aby mi telefon nesklouzl z hladkého stolu (PC mám pod stolem).

  Reply

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz