Související články

4 Comments

 1. 1

  Kirisek95

  No já jsem taky neodolal a koupil si nějaký NoName z Hong Kongu, za cca 40Kč 2ks a jsem celkem spokojený :) občas jej využívám, prostě se mi s ním lépe jezdí po displeji, lépe se „kope“ ve Where is my water? Takže za mě je to taková polovicne použitelná věc, hlavně když mám třeba mokré prsty

  Reply
 2. 2

  Albedo

  Já jsem majitelem Samsung Galaxy NOTE, který má stylus již ve výbavě (sice na trošku jiném principu než tyto kapacitní), a nedám na něj dopustit. Manželka má Galaxy S a njlepší co se zdálo byl S2J, ovšem sem tam problémy s „kolmostí“ a nezaznamenáním stisku na klávesnici. Škoda že neexistují tvrdší a tenčí stylusy jako u rezistivních displejů. U NOTEho bez jediné výhrady, ovládání perfektní, a i za cenu detekční vrstvy navíc je to bomba.

  Reply
 3. 3

  amrtin

  Já měl přesně tento stylus na N700 a musím naprosto souhlasit s autorem.Po několika pokusech o použití jsem to vzdal a měl ho jen jako přívěsek.Ale zjistil jsem že velice praktický přívěšek (a i hezký) a tak si jej znovu pořídím,ale nevadilo by ani kdyby nešel otevřít :),bude prostě jen jako přívěšek.

  Reply
 4. 4

  Zdeněk

  Na mém Prestigio WIZE D3 … Dual SIM jsou stylusy (vyzkoušel jsem několik značkových) taky jen na 2 věci …
  U některých aplikací se otvírají klávesnice neuvěřitelně malé a nic s tím neudělám. Nevíte o chirurgovi, který by mně trochu zešpičatil ukazováček ?

  Reply

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz