Související články

6 Comments

 1. 1

  A. Koler

  Zdravím, opravdu je takový velký rozdíl mezi procesorem 800MHz a 1GHz? Pozná běžný uživatel //uživatel, ne technoid :-) // rozdíl ? Mě by třeba nevadilo, kdyby po stisku ikony naskočilo menu o 0,5 sec později.

  Reply
  1. 1.1

   HUdasp

   ZTE Skate se v pondělí podívá do redakce na testování a recenzi, takže dostane uživatelskou čočku a i na toto dilema se dostane;-)

   Reply
 2. 2

  peto

  A. Koler: nejde len o celkovu rychlost ale aj o podporu flashoveho obsahu stranok niektore hry su len pre ARMv7 procesory a aj filmy idu na tom lepsie, prehra to aj 720p divix video

  Reply
 3. 3

  Honza

  Zdravím všechny. Máte někdo ponětí kdy přibližně by mohli být ZTE Skate s lepším procesorem k dostání v ČR? Potřebuji docela nutně nový telefon, protože starý pomalu ale jistě odchází do křemíkového nebe a nechce se mi čekat například až do Vánoc. Původně jsem chtěl koupit HTC Desire Z, ale tohle mě docela oslovilo a už když jsem chtěl objednávat tak jsem zjistil že by mohl být ještě i s lepším procesorem. Děkuji za odpovědi.

  Reply
 4. 4

  Maja

  Pokud do Skate osadí lepší procesor, tak se ale určitě zvedne i cena telefonu. Přece nebudou nabízet výkonější telefon za stejnou cenu. Jaký by mohl být rozdíl? Několik stokorun?

  Reply
 5. 5

  HUdasp

  Cenu bych v případě eventuální silnější verze viděl na úrovni Huawei X5 či X6 (pokud bude na trhu v tu dobu). Proti těmto telefonům je hlavně cílen.

  Reply

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz