Související články

8 Comments

 1. 1

  Jaroslav Majer

  Naštěstí mě tento amok, nikdy nepřepadl…

  Reply
 2. 2

  Cleric

  Tímto jsem si taky prošel a na konec jsem se taky vrátil k defaultnímu odemykání. Ať už od výrobce telefonu či origo od Googlu.

  Reply
 3. 3

  Stehla

  no vida..taky si tím procházím :-) ted tam mám Lockbot…

  Reply
 4. 4

  Fabian

  Doufam, ze jsi napsal k aplikacim na Marketu patricne komentare a dal jim mensi pocet hvezdicek – jen tak jde upozornit vyvojare, aby resili i tyto problemy..

  Reply
 5. 5

  HUdasp

  Neplacený beta tester nikoho nejsem (natož ještě u placených aplikací) a na fórech je odezev na aplikace dost (nehledě na nějaké statistiky z Marketu ohledně počtu stažení). Dle mne je to ale dosti neřešitelnej problém. Ten alternativní lockscreen nelze prostě „zahloubit“ do systému tak, aby neběžel jako samostatná služba a tam je kámen úrazu v této problematice.

  Reply
 6. 6

  Petr

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat na ten lockscreen z WP7 moc se mi líbí, jak se jmenuje popřípadě rovnou odkaz na market. Moc děkuji

  Reply
 7. 7

  Petr

  Zdá se mi to, nebo ta aplikace je celkem dost nepouživatelná mám placenou verzi a LG Optimus 2X a při 1 odemknutí v pohodě se zobrazí ten lock, ale po zamknutí a následovném odemknutí jako kdyby už program nejel, jen se mi zobrazí klasicky hlavní obrazovka launcheru.. nevíte co s tím? A pls ještě odkaz na ten obrázek ten je nádherný s těma barvama. Děkuju

  Reply
 8. 8

  veve3

  Vyzkoušel jsem jeden a tím to pro mě haslo :D u SE mini pro ta baterka byla dost znát…

  Reply

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz