Související články

8 Comments

 1. 1

  MIclha

  tak to je Huawei převálcuje :D

  Reply
 2. 2

  kubaCZ

  Určitě je škoda v dnešní době vypouštět telefon s ARMv6 na 800MHz, ale na druhou stranu je dostačující pro běžné uživatele. Tedy až na chybějící Flash.
  ZTE určitě nasadí nízkou cenu a tudíž nemůžeme čekat stroj s výbavou jako SGSII a pod.

  Reply
 3. 3

  HUdasp

  Sic pravda, leč je škoda absence nějaké inovace. Nejnovější modely od ZTE jsou telefony typu low-end, čímž si ZTE neudělá příliš stabilní klientely. Jako náhrada za Blade nic adekvátního nemá a tak spokojení zákazníci budou přecházet ke konkurenci – ať už dramaticky zlevňující SGS anebo velice zajímavé představené novinky od Huawei.

  Reply
 4. 4

  Petr Holik

  Nema smysl? Hmm 800Mhz armv6 ma x let stara Spica (Druhy samsung s androidem, pro predstavu stari) Po vydani SGS2 jde SGS pekne dolu, to uz se vyplati… cortex a amoled. Vzhled telefonu se mi libi hodne, ale ten procesor to odkaze do vod lowendu :(

  Reply
  1. 4.1

   HUdasp

   Jen doplnim, že Spica sice měla 800 MHz procesor, ale bez adekvátních grafických ovladačů, takže v tovární verzi spolu se starším Eclair je o mnoho pomalejší, než Skate. Proti SGS, Desire, X10i to bude mít Skate hodně těžké, rozhodne koncová cena.

   Reply
 5. 5

  TomK

  Konkurence ZTE Skate není HTC Desire ani SE X10, Neo apod., ale zejména střední střída Samsung, Huawei Ideos X5, LG Black a podobné modely – bavime se o telefonech 199-249 USD.

  Reply
 6. Pingback: AndroidAplikace.cz » Blog Archive » ZTE Skate dostane 1 GHz procesor

 7. 6

  Jarda

  A dostupnost?? zná jí vůbec někdo ? :D

  Reply

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz