Související články

5 Comments

 1. 1

  gurus

  dobre no :) souhlasim jen stim ZTE Blade :)a mozna stou spicou jinach chybi lg oo a treba i lg gt 540

  Reply
 2. 2

  HUdasp

  Tento článek je jakýmsi píchnutím do vosího hnízda. Zavděčit se na 4-řech vybraných telefonech každému prostě nelze. Každý telefon z mé čtveřice je v něčem jedinečný, což u tebou zmiňovaných LG nevidím. Místo OO jsem upřednostnil Blade(protože je fakt s nim daleko větší sranda), GT 540 je velice zajímavý telefon, ale odporový displej prostě u Androidů doporučit nemohu. Seriál bude mít ještě 3 pokračování, místa na kritiku bude dost a dost:)

  Reply
 3. 3

  kuca1982

  Mozna predbiham az do 2. nebo 3. pokracovani :-). Ale chtel jsem se te HUdaspe zeptat,jestli nevis,jak je na tom Motorola Defy a Cyanogen. Vim, ze na ni Gingerbread je,ale nemam tuseni,jestli ma podporu cyanogenu jako milestone. Blade spokojene pouzivam pres pul roku a bude cas na upgrade… :-)

  Reply
 4. 4

  lolmaster

  Já sem si „za vysvědčení“ objednal blejdíka (před 2 týdny), furt ne a ne přijít, vázne to ze strany distributora…..

  Reply
  1. 4.1

   HUdasp

   kuca1982 Nepředbíháš, o Defy se zmiňovat nebudu. Nějakej CyanogenMod je k nalezení zde, není to ale ofiko podpora a Motoroly maj stále zamčenej bootloader, takže žádná extra sláva to nebude. Pokud chceš CyanogenMod a oželíš odolnost, podíval bych se do sortimentu, co nabízí CyanogenMod v oficiální podpoře. Anebo do zítřejšího pokračování ;-)

   lolmaster Jediný dovozce do ČR stále nenaskladnil druhou várku telefonů, takže u nás oficiálně nejsou. Kdo ví kdy budou.

   Reply

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz