Související články

5 Comments

 1. 1

  Michal

  CM7 na optimus 2x myslim, ze neni v plienkach, uz je vonku RC1 a kazdu chvilu dostane finalnu CM 7.1 …to plati aj pre SGS.

  Reply
 2. 2

  HUdasp

  Povídáš z reálných zkušeností anebo z označení CM7?

  Reply
 3. 3

  Michal

  Realne skusenosti s 2x nemam, ale mam SGS a mam na nom RC1 a funguje dobre. Ale mate pravdu, bral som to s oznaceni :)

  Reply
 4. 4

  HUdasp

  Vývoj CM7 u SGS probíhá již drahnou dobu, teprve nedávno byli vývojáři přijati do ofiko CM7 týmu. Zatímco 2X je na trhu velmi krátce, je tam dvoujádro – jiný typ procesoru než ostatní – pochybuju, že za 70 buildů udělali naprosto bezchybnou verzi. Jinak CM ctí jednotné datum vydání a značení stable verzí až se děje, co se děje, ikdyž určité verze mají do stable míle daleko (viz Blade 7.0.3 – děs a hrůza).

  Tak jako tak – komunita 2x opravdu poznává a teprve se mu dostává pod kůži – do včerejšího vydání rozhodně po bok Nexusů nepatří, do zítřejšího také ne a nezmiňovat se by byla ukrutná škoda, protože ten telefon je.. zkrátka černý kůň:)

  Reply
 5. 5

  tybo

  Tak to já tedy reálné zkušenosti s O2x mám. Co se týče custom rom, vyzkoušel sem verzi FE 10 od MoDaCa a nenapadá mě co bych vytkl, stabilita perfektní (i při taktu 1,4Ghz), za týden sem nezaznamenal jediný restart, oproti orig. rom musím říct nebe a dudy, bhz pracuje s verzí OS 2.2 froyo. Druhá je již zmiňovaná CM7 RC1, za cca týden co jí mám, mi zamrzla snad jednou a párkrát sem musel znovu zadávat pin. Přiznávám že verze není naprosto bezchybná, ale pro běžné použítí je pro mě opět použitelnější než-li orig. rom, navíc verzí OS 2.3.4 což je obrovský krok dopředu ( nejvíce je to znát na spotřebě baterie)

  Reply

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz