Související články

6 Comments

 1. 1

  Cleric

  Doplním ti ještě jeden tableto-telefon se kterým si neužijete moc zábavy. Jedná se o Dell Streak 5 mini. ROOT je, dokonce má i odemčený BOOTLOADER, ale seznam použitelných Custom ROM spočítám na prstech jedné ruky. A těch které jsou opravdu odladěné pro každodenní použití? No tak ta je jedna možná dvě. Za první můžeme poděkovat kuchtíkovy s nykem Spidla (CZ) a druhá pochází od Krada.
  Sice na XDA jsou další projekty, ale ty jsou většinou ve fázy Alpha 1 a tudíž nepoužitelné. Na dalších projektech pracuje DjSteve, ale jeho ROM my nějak nesedí.

  Reply
 2. 2

  HUdasp

  Díky za doplnění. Přiznám se, že situaci o Dellu nějak nesleduju a ani nějak nejsou informace o něm. Osobně v tom vidim důvod v tom, že to je jakýsi kočkopes – na telefon velký, na tablet malý. A s tím i cílení na hodně úzkou skupinu uživatelů.

  Reply
 3. 3

  Cleric

  Osobně toto zařízení vlastním a jsem s ním nadmíru spokojen (co se týče HW), ale s podporou je to už horší, jak třeba ze strany XDA nebo Modaca. Tak i ze strany samotného Dellu, ke svému zařízení se staví jako by neexistovalo a to je škoda.

  Reply
 4. 4

  HUdasp

  Souhlas. Skvělý Venue Pro Dell zazdil také svoji pasivitou.

  Reply
 5. 5

  senky

  Super dik. SE si nekope vlastný hrob, to už ma dávno teraz sa snaží aby ho čo najskor využil.

  Reply
 6. 6

  Toman

  Pekny prehled, jen trosku zavanejici nadpis, zprvu jsem myslel ze to bude seznam mene hw vykonych modelu pro hry:D :D

  Reply

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz