Související články

18 Comments

 1. 1

  Jiri Knize

  Tak sem to chtěl vyzkoušet, ale asi sem opravdu jelito…už když mám přepsat soubor vending.apk píše mi tel.chybu že nelze kopírovat…možná lepší že to nejde, při mém štěstí a umu, bych tel.už nerozchodil

  Reply
 2. 2

  HUdasp

  U postupu je důležité mít vyplé google služby. častá chyba v RE je také to, že si uživatelé nepovolí zápis do systémových složek (magické tlačítko „Mount R/W“ vpravo nahoře).

  Reply
 3. 3

  Jiri Knize

  Ty služby si myslím, že sem vypnul, ale jistý si nejsem.Jinak mám nainstalovaný v tel.total commander a přes něj sem to chtěl dělat.

  Reply
 4. 4

  HUdasp

  Je to v návodu napsaný, tak se jim řiď. Jinak funkčnost v Total Commanderu nemohu posoudit. Pokud přehráváš ROM, máš tu i alternativní způsob.

  Reply
 5. 5

  Jiri Knize

  Stáhl sem si i Root Explorer, ale stejně nic…zaseknu se hned při kopírování souboru vending.apk….jak píšu sem prostě jelito a asi to někam odnesu a zaplatím, aby mi to někdo předělal.Chtěl sem to jen kvůli Adobe Flash, u kterého mi Market píše že můj tel.není podporován.

  Reply
  1. 5.1

   HUdasp

   Co máš za telefon? Pokud s ARMv6 procesorem, tak je to jasné. Ohledně Flashe můžeš zkusit tuto verzi.

   Reply
 6. 6

  Jiri Knize

  Samsung Galaxy Ace

  Reply
  1. 6.1

   HUdasp

   To je jasné, Ace je ARMv6 telefon, který ofiko Flash nepodporuje – na to by ani tento návod nepomohl. Použij upravenou verzi, na kterou jsem ti dával odkaz vejš. Jediná možnost. A pak tam napiš, jak ti to frčí;-)

   Reply
 7. 7

  Jiri Knize

  Děkuji ti za pomoc a tvou trpělivost, ale já nejsem schopen najít nikde link na stažení té aplikace i sem to zkoušel přes ten QR kód, ale to mi zase tel. píše že tento soubor není podporován

  Reply
 8. 8

  JIRI

  DOBRY DEN NECHCETE MI UDELAT ROM
  PROTOZE ME TO NEJDE UDELAT HACK NA MARKET

  Reply
 9. Pingback: AndroidAplikace.cz » Blog Archive » OldMarket – zbavte se nového Marketu jednou pro vždy

 10. 9

  SnowCZ

  Tak sem si připravil ROM CM7 s touhle vychytávkou, jenže mě to nefunguje. Market se spustí, ale zase se hned vypne :(

  Reply
 11. 10

  HUdasp

  Chtělo by to víc informací. Jakej telefon, prováděl si Full Wipe před instalací? Nahrál si Market do balíku CM anebo Gapps?

  Reply
 12. Pingback: Povolení všech aplikací z Android marketu na vašem telefonu | hafnet.cz

 13. 11

  Anonym

  nechápu proč se to tak hrotí,nestačí snad stáhnout někdě android market 2.3.6 apk? stáhl jsem ho a funguje vše jak má a mám starý zlatý market:)

  Reply
 14. 12

  ondrej

  Mohli by jste to aktualizovat? Protože novější aplikace mi to nezobrazuje.

  Reply
  1. 12.1

   HUdasp

   Bohužel nikoliv. QVGA telefon k vyzkoušení tu u sebe nemám, Google navíc mezitím dramaticky změnil podmínky vydávání aplikací

   Reply
 15. 13

  Vítek

  Me to nejde mám Samsung Galaxy Mini a nejde :'( prosím napis mi na email : vita.suran@seznam.cz nebo na skype : vitasuran prosíím :)

  Reply

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz