Související články

15 Comments

 1. 1

  Dandak

  Píšete o podpoře Samsungu SGS. Na stránkách CM ale tento přístroj není podporován http://www.cyanogenmod.com/devices/samsung-galaxy-s

  Reply
 2. 2

  HUdasp

  CM 7 pro SGS je k dispozici zde: http://sourceforge.net/projects/teamhacksung/files/galaxys/ , jen se obávám, že vývoj z oficiální větve přešel do té neoficiální. Článek opravím.

  Reply
 3. 3

  TF

  CM7 rules….. samozrejme to ma nejkake chybky ale u mojho Desire s 2.2 bol prechod na 2.3.3 doprevadzany nielen oslavami nad rychlostou, ale aj nad milionom moznosti a nastaveni, takze ked sa tomu clovek naozaj povenuje dostava aj zo starych hw kuskov naslapany telefon, ktory je uplne prisposobeny vkusu a chutkam jeho vlastnika…

  Reply
 4. 4

  hopa

  Je dosažitelná čeština do CyanogenMod 7. Docela by mi to pomohlo ve využití možných nastavení a vůbec se zorientovat. Android mám krátce :-)

  Reply
 5. 5

  HUdasp

  CM7 obsahuje češtinu v celém systému vyjma položek CyanogenMod settings a Profiles s záložce nastavení. To se dá zkousnout:)

  Reply
 6. 6

  hopa

  Díky za odpověď.
  Jaký je rozdíl mezi RC verzí a Stable. Podle textu v článku v nich rozdíl není a přeci lze stáhnout obě varianty. Jedna věc dvakrát ???

  Díky

  Reply
 7. 7

  Mr.Ferda

  V RC všeobecně je vyšší možnost že se tam nalezne některá „funkce“ která může na konkrétním přístroji (né nutně na všech) způsobit při spesifické kombinaci vlastního doplněného SW problém. Alfa, beta a RC bych tedy spíše doporučil zkušenějším uživatelům kteří si umí už ledacos sami nastavit. Stable už by měla být od těchto „dětských“ nemocí vyléčena.

  Reply
 8. 8

  Tereza

  a dá se to sehnat i do LG GT540??

  Reply
  1. 8.1

   HUdasp

   O CM7 pro tvoje LG se baví zde. Je to ale zmiňovaný neoficiální port.

   Reply
 9. Pingback: AndroidAplikace.cz » Blog Archive » CyanogenMod 7 se dočkal stovky Nightly buildů – co přinesly?

 10. 9

  peetr_

  Ono to oficiální a neoficiální je dost zavádějící. CyanogenMod tým se stará o podobu rom jako takové, ale pak je tu spousta dalších vývojářů, kteří vlastní jednotlivé telefony a teprve ti jsou schopni tuto rom ze zdroje implementovat do toho konkrétního přístroje. O těch se moc nemluví a znají je většinou pouze majitelé přístrojů s CM. Ale na těchto vývojářích teprve záleží, jak CM funguje/nefunguje na konkrétních telefonech.

  Reply
  1. 9.1

   HUdasp

   Nevidím nic zavádějícího. Buďto máš oficiální podporu, kdy se jednotlivé úpravy testují a probíhají procesem schvalování, anebo neofiko, kdy nějakou ROMku s CM7 si vezme nějakej domácí kuchtík a bastlí to sám doma u PC na koleně.

   Reply
 11. 10

  Petr

  Velmi užitečný článek, děkuji :-)

  Reply
 12. 11

  Jindra

  Moc pěkně napsané, tady jsou případně české stránky Cyanogenmodu : http://www.cyanogenmod.cz/ … Přeloženo skoro vše – Cyanogenmod je přece i pro čechy co maj problém s AJ :)

  Reply
 13. 12

  Ladís

  Mám nainstalovaný CM7 a mám dotaz ….,skoro při každém telefonátu mě po chvilce telefonátu druhá strana přestává slyšet,ale já jí slyším ….. nemáte někdo podobnou zkušenost ?? Jinak mi chybí v nabídce kontaktů vyhledávání …… :( nebo to mám někde špatně nastavené,každopádně k nastavení není co dodat,tam jde nastavit snad úplně vše :-)

  Reply

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz