Související články

11 Comments

 1. 1

  lucaash

  Opravte mne pokud se pletu, ale zatím se nic nerozesílá a všechny tyto „novinky“ vychází pouze z toho že někdo na twitteru řekl se uživatelé mají připravit a že Adobe zmínilo ve svých updatech zmínku, že jde o přípravu na gingerbread. Titulek že se začíná rozesílat je zavádějící.

  Reply
  1. 1.1

   správce

   2 lucaash: byl to lvaro Fuentes Vasquez člen týmu Open Handset Alliance – http://www.androidpolice.com/2010/11/07/oha-team-member-confirms-gingerbread-version-as-2-3-hints-at-dev-nexus-one-versions-receving-an-ota-update-in-the-next-few-days/ – tak snad na tom něco pravdy bude…

   Reply
 2. 2

  pepe

  … no a já ještě nemam ani verzi 2.2 :-)

  Reply
 3. 3

  radim

  No a já mám jen 1.6 co bych dal aspoň za 2.1

  Reply
 4. 4

  lucaash

  2správce: Jo jasan, mě jenom ten titulek zprávy připadal, jako by říkal že už to vypuklo. Na druhou stranu mi připadá, že je kolem toho celkem málo humbuku a vesměs všechny zprávy jen citují tři výše zmíněné indicie. Myslím že když mělo vyjít Froyo, unikly i nějaké testovací verze a screenshoty, ale u Gingerbread nic takového není, nebo jsem alespoň nic nenašel. Budu ale příjemně překvapen, pokud to bude dnes nebo zítra :).

  Reply
 5. 5

  tNo

  2správce: bože nadpis jak z blesku, to děláte jenom kvůli návštěvnosti nebo proč????

  Reply
 6. 6

  bassaq

  na zaklade jednoho blabolu na twitteru je to jiste zarucena informace, gratuluju, taky bych dnesek uvital, ale realita muze byt uplne jina a stale jde pouze o dohady, clanek je VELMI odvazny 8)

  Reply
 7. 7

  Stepo

  No doufámže se na Desire dočkám:)

  Reply
 8. 8

  správce

  2 all: sice je hned v první větě „.. by se měla vzduchem začít rozesílat aktualizace ..“ i tak jsem upravil nadpis.
  2 lucaash: je toho opravdu málo i oficiální web nic neříká, ale Mr. Vasquez by snad o tom něco měl vědět. Každopádně pokud nebude souhlasit datum tak přesto to může být první vlaštovka a začnou se objevovat další informace.

  Reply
 9. 9

  Lukáš

  no tak proč si nezajedete na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=789830 tady mate sense 2.2 z Desiru HD … mrtě pecka. Jsem nadmíru spokojen

  Reply
 10. Pingback: AndroidAplikace.cz » Blog Archive » Oficiální představení Android 2.3

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz