Související články

8 Comments

 1. 1

  Harcuba

  tento softik pouzivam a mohu doporucit. Akorat pozor neni tam zobrazena scrollovaci listicka, takze me to zmatlo a poprve jsem nenasel vypinani bluetooth … ale je tam :o)

  Reply
 2. 2

  vytrvalec

  Výborná aplikace. Přesně to, co mi dosud na „holé“ G1 chybělo. Nasedám do auta – snadno a rychle zapnu bluetooth (HF sada). Vysedám z auta – snadno a rychle BT vypnu (šetřím baterii). Obdobně s Wi-Fi či GPS satelity. Manipulace přes Settings byla zbytečně složitá. K úplné spokojenosti mi na aplikaci Useful Switchers chybí absence možnosti uživatelského nastavení pořadí jednotlivých přepínačů, případně přidání dalšího přepínače. Jako Android začátečník se ptám – musím sledovat aktualizace aplikací a nové verze instalovat, nebo se toto děje automaticky?

  Reply
 3. 3

  Fabian

  Vytrvalec: některé aplikace po zapnutí automaticky kontrolují, jestli máš nejnovější verzi. Je ale čistě na vývojáři, jestli to do nich zabuduje. Pokud to tam není, tak je nutné aktualizace kontrolovat v Android Marketu.
  Od verze systému RC33 je to trochu jednodušší, protože Market v My downloads řadí na první místo právě nainstalované aplikace, u kterých je dostupný download.

  Reply
 4. 4

  Fabian

  Dnes autor na Market nahral novou verzi 0.9, kde je mozne si v nastaveni zapnout Cestinu. Useful switchers se tak stava pravdepodobne prvni aplikaci s ceskym prekladem;)

  Reply
 5. 5

  Pavel Jaroš

  [2] vytrvalec: Pokud nechceš neustále manuálně kontrolovat nejnovější verze nainstalovaných aplikací, tak můžeš vyzkoušet aplikaci aTrackDog (http://www.cyrket.com/package/com.a0soft.gphone.aTrackDog), která to udělá za tebe…

  Reply
 6. 6

  vytrvalec

  Nová verze 1.1 umožňuje více možností nastavení. V celoobrazovkovém režimu tak již přímo vidím mnou nejčastěji používaný přepínač Bluetooth a mohu vypínat/zapínat bez nutnosti rolování jako tomu bylo v zobrazení v okně. K plné spokojenosti tak již chybí jen prozatimní nemožnost uživatelského nastavení pořadí jednotlivých přepínačů.

  Reply
 7. 7

  Jara

  Vypadá to dobře, ale kde ji mám sehnat? V marketu ji nemůžu najít.

  Reply
  1. 7.1

   správce

   Podle oficiálních stránek by v marketu měla být, ale taky se mi momentálně nedaří najít.
   Přidal jsem QR kódy tak to můžeš průběžně zkoušet.

   Reply

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz