Související články

9 Comments

 1. 1

  benjamin

  Perfektní ap stáhl jsem si ji jako jednu z prvních. Podsvícení bílé G1 je katastrofa…

  Reply
 2. 2

  tomihrablo

  No hodila by se jen kapnout na to jak ji stahnout . Sakra

  Reply
 3. 3

  hakys

  aplikaci stahnete zdarma na G1 na marketu

  Reply
 4. 4

  Tonini

  Včera 6.5. jsem si stáhnul do mého G1 nový upgrade OS Android v 1.5 a Dark Keys začal se prát tak, že zašlehnul OS tak, že jsem byl nucen G1 vypnout vyndáním baterky a odinstalací. Jinak to byla aplikace, která předtím ode mne sklidila chválu…

  Reply
 5. 5

  Renata Sotáková

  Prosím, je už nejaká možnost pro znovunainstalování Dark Keys? Po upgradu češtiny jsem ho musela odinstalovat, protože protestuje jako nikdo………bez vypnutí podsvícení jsem opět při psaní smsek při denním světle jako poloslepá…….kdo ví, jak si poradit……napiště, díky, díky, díky…..

  Reply
  1. 5.1

   admin

   Renata: pokud je clovek znaly, tak jde udelat ROOT telefonu a pak to jde.. ale pro bezneho uzivatele to asi reseni neni..

   Reply
 6. 6

  skopal

  Hodilo by se mi to ale po nainstalovani se to seklo že to ani nešlo vypnout odstranit nic až po vyndani baterie a znovušpusteni…škoda.češtinu tu už mám.

  Reply
 7. 7

  pt1878

  Takže může obyč. uživatel vypnout podsvícení bez kolapsu OS? Já zkoušel Dark Keys několikrát nainst. a odinstalovat a stále se seká. To není jiná aplikace, nebo funkce v OS?

  Reply
 8. 8

  správce

  pt1878: koukal jsem se na Marketu, ale nic jsem nenašel. Od verze 1.5 je s tím problém a prý se to dá prozatím řešit rootem. Obyčejný uživatel musí doufat, že ve verzi 2.0 to bude již ošetřeno. :(

  Reply

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz