Související články

18 Comments

 1. 1

  me2d09

  Hmm, to vypadá zajímavě…
  Fabian: mohl bys napsat nějaký report o tom jak jsou keše zaměřovány v terenu, jak je přesná navigace a jak funkční je kompas při samotném hledání pokladu? Ten interní chip vypadá dosti použitelně.

  Reply
 2. 2

  Fabian

  Kompas při dohledávání cache je opravdu komfort. Člověk nemusí běhat kolem jak blázen, ale ví, kterým směrem má cache být. Zatím jsem ulovil s Androidem asi 5 keší a všechny bez problémů:).

  Reply
 3. 3

  vytrvalec

  Také už jsem s G1 pár keší nalezl. Použil jsem ve článku popsaný postup. Není to ten komfort, co mi nabízí můj turistický Garmin s Topo mapou, ale v zásadě je to použitelné. Telefon (na rozdíl od GPS) nosím u sebe takřka neustále.

  Reply
 4. 4

  User

  Zdar, rozumím tomu dobře, že si v budoucnu budu moct stáhnout mapy do G1 a pak se navigovat jen pomoci GPS, bez polatku?

  Reply
 5. 5

  Filip

  To je dobrá poznámka. Chtěl bych se zeptat, jestli android umí i nahrát do paměti mapy nějaké oblasti a potom je používat offline. Připravil bych si to doma a potom vyrazil.

  Není příliš praktické, když člověk v přírodě musí být neustále na připojení k internetu…

  díky

  Reply
 6. 6

  lzap

  Jde to, ale jen s aplikací AndNav2. Geopodklady jsou ale dost slabé. U Google Maps to nejde a myslim ani nepujde.

  Reply
 7. 7

  brazajar

  Zdravim,
  jak je to s presnosti qualcomm chipsetu v zavislosti na staticke navigaci..? POkavad se mi podarilo zjistit, skoro vsechny gps chipsety od qualcommu maji stat. navigaci zapnutou…

  Reply
 8. 8

  IPetr

  Škoda, že na Android není podobná aplikace GCZ http://www.nicque.com/PQz/GCz.htm jako je na wm. To by se pak cache hledali parádně.

  Reply
 9. 9

  Petr_Ranger

  Zatím používám Nokii N82+trekbuddy, ale jak budou peníze pořizuji HTC Hero+android. Díval jsem se a pro androida je taky trekbuddy (navigace s vlastní vytvořenou mapovou sadou – třeba z oskenovaných map). Výhoda je, že aplikace běží offline. Nevýhoda je, že kešky je třeba nahrád a data udržovat aktuální.

  Reply
 10. 10

  Uli

  Těším se na Locify pro andoid, ta mi vyhovovala nejvíce. Jinak mi Android už několikrát vodil kompasem úplně jinam, tak nevím, jestli jsem nemohl oblbnout čidlo, třeba zmagnetizovat. Pro Geocaching jsem ještě zkoušel na Androidu OpenGPX a TeSoRoDroid, ale na Locify nic z toho nemá.

  Reply
 11. Pingback: GPS Status - informace o satelitech | AndroidAplikace.cz

 12. Pingback: Car Locator | AndroidAplikace.cz

 13. 11

  Uli

  V posledni dobe me natchl program m
  Maverick, ma super mapy a pro Geocaching mi pripada zatim z toho, co jsem zkusil pod Androidem zatim nejlepsi.

  Reply
 14. 12

  Zuzi

  Z toho, co tu čtu jsem trochu nerozhodná. Ráda bych si pořídila HTC Tattoo, který používá Android. Chci ale mapy využívat offline…Jak už tu padlo, není to moc fajn být věčně připojený k internetu. Koupili byste ho?:)

  Reply
 15. 13

  Fabian

  Ahoj Zuzi,
  clanek je o aplikacich pro hledani geocachi, ale uz jsou na Marketu i lepsi.
  Kazdopadne offline mapy nabizi treba SmartMaps, ktere uz maji i Androidi aplikaci: http://www.smartmaps.cz/platformy/android/

  Reply
 16. 14

  Zuzi

  to Fabian..
  díky …no já se ptala i kvůli GC, teďka zrovna hledám nějaký ten program…chtěla bych geodroid, ale ne a ne ho najít v marketu…ale zatím se s tím vším seznamuju, jelikož mám ten nový telefon druhý den:)

  Reply
  1. 14.1

   správce

   to Zuzi: částečně offline mapy má „c:geo“

   Reply
 17. 15

  mikrom

  z nejlepsich asi c:geo
  pro uzivatele GeoGetu urcite zkusit Geoquack, pracuje s databazi GeoGetu
  a pro Locus je taky addon pro GeoGet.

  Reply

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

AndroidAplikace.cz