Navigace: Úvod » Aplikace » Music Mix Player může být slušnou volbou pro všechny, kdo chtějí jednoduchý a hezky vypadající hudební přehrávač

Music Mix Player může být slušnou volbou pro všechny, kdo chtějí jednoduchý a hezky vypadající hudební přehrávač

Music Mix Player může být slušnou volbou pro všechny, kdo chtějí jednoduchý a hezky vypadající hudební přehrávač

Poslouchání hudba patří mezi nejčastěji provozované činnosti na chytrých zařízeních. Však také domů z prací a škol jezdí plné autobusy lidí s nasazenými sluchátky na uších. Výběr hudebního přehrávače je vlastně jednoduchý i složitý zároveň vzhledem k tomu, že je hudebních přehrávačů na Google Play tolik a většina z nich je kvalitních. Každý ale může mít jiné nároky…

Některé přehrávače se snaží uchvátit svým vzhledem, jiné svou jednoduchostí, další svými technickými dokonalostmi, jako například zabudováním pokročilých kodeků a uměním přehrát všechny známé i méně známé audio soubory. V čem je největší síla Music Mix Playeru od vývojářů The Wolfe Store?

Hlavní obrazovka

Hlavní obrazovka

Přehrávání a vizualizér

Vyhledávání skladeb

Vlastně asi v tom, že obsahuje vše, co konkurence a vše to dodává v dobré kvalitě zpracování. Pokud bychom ale měli vybrat, jestli tenhle přehrávač zařadit do kategorie: vzhled/kompaktnost/technika, Music Mix Player by měl spadat do kategorie silný vzhled s tím, že jsou samozřejmě rozumně zastoupeny ostatní druhé vlastnosti, které každý hudební přehrávač musí bezpodmínečně obsahovat, aby nedošlo k tomu, že z aplikace vzejde totální propadák. Spíše než technická dokonalost, je to však jednoduchost a kompaktnost, která aplikaci zdobí.

Rychlý průlet uživatelským rozhraním

Music Mix Player obsahuje speciální ovládací prvky, při uzamčení obrazovky umí zobrazit obrázek alba přes celou obrazovku, samozřejmostí je pak vytváření a upravování seznamů skladeb (playlistů). Správný hudební přehrávač nemůže nemít hudební ekvalizér. Music Mix Player by jej měl mít pětistupňový. Bohužel to s ním není úplně tak, jak by asi úplně každý očekával, o tom ale až později. Přizpůsobit si můžete také pozadí přehrávače.

Už v původním vzhledu vypadá přehrávač velice pěkně. Průhledný, jasný a jednoduchý vzhled dokresluje fotografie hvězdné mlhoviny na pozadí. Vše je řazeno do kategorií podle umělců, alb, zvlášť se zobrazují playlisty. Můžete si mezi těmito částmi buď přepínat na horním panelu a nebo prostě posouvat doleva a doprava.

Pokud si všimnete názvů panelů, je vám jasné, že český překlad aplikace stojí za houby. Jsou zde „albumy” a klasická překladatelská perla, když je „history” (myšleno historie přehrávání) přeloženo jako „dějiny”.

Pro hudební hračičky špatná volba, nenáročné posluchače nezklame

Zajímavě je vyřešen posuvník přehrávání, když není řešen vertikálně, jak to tak bývá u většiny přehrávačů, ale je obkroužen kolem obrázku alba do kruhového tvaru. Skladby si můžete přidávat do oblíbených a můžete také nastavit uspávací režim, který se vám jistě bude hodit třeba, když se sluchátky v uších usínáte a nechcete, aby vám celou noc do uší hrály písničky.

On by taky mohl playlist relaxačních písní založených na klavíru a komorních smyčcích dojet do konce a ze sluchátek by se mohlo ozvat třeba takové Hells Bells od AC/DC, což by mohlo být ve stavu hlubokého spánku pro mozek a tělo i docela šok.

V čem aplikace zklame, je že to s tím ekvalizérem není úplně tak jednoduché, jak byste očekávali. Aplikace totiž ve skutečnosti ekvalizér vůbec neobsahuje, pouze umí spustit využít již v mobilu obsažený ekvalizér. Pokud ho v systému ale nemáte nainstalovaný máte smůlu. Něco takového je od aplikace popravdě slušný podraz. Stejně tak může být leckdo zklamaný, že v Nastavení toho nelze moc změnit.

Pokud tedy někdo touží po nějakém hudebním přehrávači, který je jednoduchý a hezky vypadá. Prostě si chce jen pustit hudbu, popřípadě složit nějaký playlist, Music Mix Player nemusí být vůbec špatnou volbou, pokud však někdo poslouchá hudbu často, vyžaduje lepší nastavení ohledně složek, ze kterých se MP3 a jiné audio soubory berou, popřípadě využít ten ekvalizér, měl by rozhodně volit jinou variantu. Zvláště když je konkurence tak početná a je z čeho vybírat…

Pro:

  • Vypadá pěkně
  • Je jednoduchý

Proti:

  • Ve skutečnosti nemá zabudovaný ekvalizér
  • Chybí pokročilá nastavení

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru