Navigace: Úvod » Aplikace » GLAMI pomůže všem, kdo chtějí mít lepší přehled v moři internetového oblečení

GLAMI pomůže všem, kdo chtějí mít lepší přehled v moři internetového oblečení

GLAMI pomůže všem, kdo chtějí mít lepší přehled v moři internetového oblečení

Pokud se alespoň trochu zajímáte o módu, internet pro vás může být kromě jiného také prostor plný obchodů přeplněných kvalitním, nekvalitním, vkusným i nevkusným oblečením. Máte zdánlivě nekonečně možnosti, které ani zdaleka nekončí jen hranicemi států. Chcete sledovat nejnovější módní trendy ve světových metropolích? Vůbec žádný problém. Chcete si oblečení podle těchhle trendů objednat? Také žádný problém.

Tedy možná to nakonec trochu problém bude. Jak si totiž z takového velkého množství vybrat to správné oblečení z toho správného obchodu? GLAMI je pomocníkem všech, kteří se cítí tak trochu utopeni v této velké podmnožině plné ušitých textilů a zpracované kůže. GLAMI též nabízí inspiraci pro zvolení správného kusu oblečení a nejnovější módní trendy-

Profil produktu

Trendy

Vyhledávání

Aplikace slibuje seskupit oblíbené značky a obchody na jednom místě tak, ať se ty počty různých obchodů i oblečení zmenší a máte na očích hned to, co je nejpravděpodobnější, že se vám bude líbit. Informování o slevách je pak samozřejmostí.

GLAMI plní funkci síta i chytrého rádce

Aplikace se uživateli skvěle podbízí a například, když si k jednotlivým kouskům oblečení přidáte srdíčko, aplikace vás začne informovat kdykoliv, když se oblečení zlevní. Mezi oblečení lze také velice pohodlně filtrovat. Po tom, co se dostanete přes kategorie a podkategorie oblečení, nahoře se zobrazí filtr a možnosti řazení. Když si vezmeme, kolik je tady druhů oblečení a kolik různých možnosti filtrování, ukáže se komplexnost celé aplikace.

Je to ale úděl za to, že si aplikace dala za cíl pojmout skutečně obrovské množství různých internetových obchodů s oblečením. Nutno říct, že GLAMI zvládá velice dobře nejen funkci filtru, ale je dobrý i jako chytrý rádce a podle důkladně zpracovaných algoritmů skvěle doporučuje a zobrazuje podobné produkty skoro tak dobře, jako by to za umělou inteligenci dělali lidé.

Grafické zpracování aplikace je taky parádní. Pěkně čisté a jednoduché uživatelské rozhraní ještě podporuje snadné ovládání aplikace. Obrázky jsou hezky velké a je dobré, že pod nimi není prostor okamžitě zapráskán dlouhým popisem produktu, jak to mají ve zvyku dělat některé e-shopy. Po obrázkem je zobrazena cena a dostupné velikosti a následně hned podobné produkty.

Jak pracovat s milionem produktů a přitom být přehledný…

Do popisu produktu si můžete teprve poté přepnout. Potěší i takové malé detaily, jakože v přehledu produktů zobrazují pod obrázkem a cenou malá loga značek oblečení a bot. Okamžitě si tak můžete ve své hlavě zboží zařadit i ke značce. Designéři a vývojáři měli také dostatek rozumu a „nezapráskali“ přehled oblečení názvy produktů, které toho stejně často moc neřeknou. Že se tenisky jmenují třeba Adidas NM_2 R Vapor, je sice hezké, ale stejně vás jako první zajímají 3 věci: obrázek, cena a značka. Na těchto věcech, zdánlivě detailech, je vidět, že tvůrci aplikace nad uživatelským rozhraním skutečně uvažovali více než tak, že si nakreslili na papír rozvržení aplikace.

Škoda snad jen, že aplikace ještě nenabízí také tipy od profesionálů nejen na jednotlivé kusy oblečení, ale celkový outfit — že by například nabídla jaké si máte koupit tričko, jaké se k němu hodí kalhoty, hodinky, boty, pro dámy kabelka apod. Jinak je ale GLAMI zpracováno parádně. Taková snílkovská představa ideálního smyslu mobilních aplikací je ta, že by měly dělat svět lepším. Díky GLAMI možná bude alespoň část lidí vypadat lépe a přitom bude moct strávit nakupováním oblečením méně času. A možná taky i ubude partnerských hádek ohledně nevhodných cen i stráveného času vybíráním oblečení.

Pro:

  • Obrovské množství produktů na jednom místě
  • Přes obrovské množství informací, se kterým aplikace pracuje, rychlé a snadné ovládání
  • S tím související pokročilé možnosti řazení a filtrování
  • Příjemná vzhled

Proti:

  • K dokonalosti chybí snad jen ty tipy na celé outfity

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru