Navigace: Úvod » Aplikace » Your Closet – Smart Fashion je módní poradce, i elektronická databáze vašeho šatníku

Your Closet – Smart Fashion je módní poradce, i elektronická databáze vašeho šatníku

Your Closet – Smart Fashion je módní poradce, i elektronická databáze vašeho šatníku

S vybíráním oblečení se musíme potýkat každý den, přitom ale ani takováhle denní rutina není tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát. Vezměte si, že pokud si oblékáte kalhoty, tričko a mikinu a máte na výběr z každého druhu oblečení třeba 10 kusů, máte pak 1000 různých možností, jak se obléct. To je docela problém, vzhledem k tomu, že na vybírání dokonalých kombinací oblečení většinou nemáme moc času, jelikož věčně někam spěcháme.

Kdyby si každý mohl zaplatit módního specialistu, vypadali bychom všichni skvěle, my obyčejní smrtelníci si ale musíme vystačit s různými pomůckami, které nám nabízí nové technologie. Aplikace Your Closet – Smart Fashion pomůže mít přehled o tom, co máte vlastně v šatníku.

Kalendář

Kalendář

Kategorie

Kategorie

Kalendář

Kalendář

Můžete přidat fotografie vašeho oblečení, pojmenovat ho a třídit ho do různých kategorií a podkategorií. Můžete si vytvořit například samostatnou kategorii oblečení pro léto a v té si pak oblečení ještě například roztřídit oblečení do formální a neformální kategorie.

Módní poradce bez lidského faktoru, ale zato zdarma

Kromě seskupování oblečení do kategorií můžete seskupovat oblečení i do galerií, které vám mohou pomoci právě s tím, aby jste sami zjistili, jaké oblečení se k sobě hodí. Jsou tu také kufry, které budou obzvláště užitečné pro ty, kteří často cestují.

Co je zvláště užitečné, je funkce scanování barev. Jakmile totiž aplikace zjistí, jaké barvy vaše oblečení má a umí pak podle různých barevných kombinací vygenerovaných z barevné palety určit, jaké oblečení se k sobě nejvíce hodí. Zkrátka takový módní poradce bez lidského faktoru, který je, pravda, někdy třeba, zato naprosto přesný a hlavně zadarmo.

V Nastavení si pak můžete dokonce i svou kolekci zálohovat i obnovit v případě ztráty dat. Nemusíte tak mít strach, že si budete muset při koupi nového telefonu znovu vytvářet osobní databázi oblečení.

Partnerům raději neukazujte statistiky…

Ve spodním panelu můžete vidět zobrazení buď jednotlivých oblečení, outfitů a nebo si můžete zobrazit též kalendář a naplánovat si tak, jaké outfity použijete v jaké dny. Holt ani pokud máte dokonalý outfit, nosit ho příliš často není úplně nejšťastnější.

Pokud byste pak chtěli zvolit více vědecký přístup k vašemu šatníku, máte tady sekci Style Stats, kde se vám do podrobna vypíší všechny možné údaje o celkovém počtu oblečení, nejvíce a nejméně nošených oblečení nebo o celkové ceně všeho oblečení. Jelikož tuhle aplikaci budou asi používat především ženy, neměla by se kvůli tomuhle údaji raději dostat do rukou manželům a přítelům. Je to pro jejich dobro a chrání to jejich zdraví…

Nevýhodou uživatelského rozhraní je, že by mohlo být více přímočaré. Například horní pravé ikonky reagují dost podivně, když se přepínání barev objevuje nejdříve namísto kategorií a pak zase na místo přehledu všech položek. Mnoho uživatelů by pak jistě ocenilo možnost přidat si více fotografií k jednomu oblečení.

Jinak ale aplikace poslouží velice dobře všem těm, co chtějí mít přehled o svém oblečení a hlavně vypadat dobře.

Pro:

  • Automatické určování kombinací oblečení podle barev
  • Detailní funkce, na které by člověk ani nepomyslel, přitom můžou být užitečné (kalendář, kufr…)
  • Velmi dobře splňuje svůj účel

Proti:

  • Není možnost přidat více fotografií k jednomu oblečení
  • Není čeština

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru