Navigace: Úvod » Aplikace » Nepodceňte přípravu před pravidelnými slevami. Aplikace Moje letáky má velkou databázi letáků s možnostmi třídění

Nepodceňte přípravu před pravidelnými slevami. Aplikace Moje letáky má velkou databázi letáků s možnostmi třídění

Nepodceňte přípravu před pravidelnými slevami. Aplikace Moje letáky má velkou databázi letáků s možnostmi třídění

Kdo bydlí ve městě, určitě zná ty věci, které se odehrávají pravidelně každý týden. I kdyby se na zemi řítil asteroid a nebo zasáhl zemi globální ekonomický kolaps, můžete mít jistotu, že se to bude tento týden zase dít. Stovky občanů – zejména pak seniorů – zahajují už ve středu večer intenzivní přípravy na den D, kterým je většinou čtvrtek, protože to se zahajují slevy v nejvíce supermarketech. Při nakupování totiž platí dvě jednoduchá pravidla. První zní: kdo dřív přijde, ten dřív mele. Druhé: štěstí přeje připraveným. K prvnímu vám pomůže jedině předčasný ranní budíček v den volna nebo pracovní dovolená. K druhému vám může výrazným způsobem pomoci aplikace Moje letáky.

Ať už se vracíte domů odkudkoliv, je dost pravděpodobné, že první věc, kterou uvidíte, jakmile se budete vracet, bude schránka přeplněná reklamními letáky. Obchodní řetězce sídlící poblíž vašeho bydliště si pochopitelně dávají záležet na tom, aby vám tyto letáky dorazily domů, byly by ostatně sami proti sobě, kdyby ne. Občas se ale stane, že je doručovatel nespolehlivý a nebo prostě leták vyhodíte do koše a potom zjistíte, že jej potřebujete. A co teprve, když jedete nakupovat třeba do vzdálenějšího většího města plného obchodů, které do vaší schránky letáky neposílají.

Obchody

Obchody

Leták

Leták

Kategorie

Kategorie

Moje letáky je databáze aktuálních letáků. Letáky jsou pochopitelně seřazeny podle obchodů, můžete si je taky různě řadit od nejnovějších, zobrazit různé letáky obchodů podle druhu (oděv a obuv, supermarkety a podobně) nebo si je můžete taky přidat do kategorie, kterou určujete sami. Do zvláštní kategorie oblíbené si totiž můžete označením srdíčkem odložit letáky pouze těch obchodů, o které máte zájem.

Letáků mnoho, ale za cenu brutální komprimace kvality

Má to tedy tu výhodu, že oproti schránce skutečně, do té digitální vám můžou chodit pouze letáky těch obchodů, o které máte zájem. Pomocí malé ikonky diskety vlevo nahoře si pak můžete uložit i jednotlivé letáky nezávisle na tom, ze kterých obchodů pocházejí.

Uživatelské rozhraní aplikace je přehledné a snadno ovládatelné, grafický design je čistý a vychází z tradičního jednoduchého vzhledu dnešních aplikací bez složitých barevných přechodů a s podobně jednoduchými, monochromatickými ikonkami, kontrastujícími s pozadím. Jednotlivé letáky jsou docela brutálním způsobem zkomprimovány. Nejenže nevypadají moc dobře vizuálně, ale stávají se pak i těžko čitelnými.

Hlavní nápisy a ceny ještě jdou vidět vcelku bez problému, ale i po přiblížení bude u mnoha z letáků problém přečíst menší texty. A obzvláště to bude činit problém starším osobám a nebo osobám s nějakou zrakovou vadou.

Nenechte se zaskočit odhodlanými seniory v obchodech, kteří jdou pro máslo i přes mrtvoly

Pokud si ale s tímto poradíte, je těžké najít ještě nějakou jinou vadu této aplikace. Má spoustu letáků ze spousty obchodů různých druhý, je přehledná, letáky se snadno ukládají. Pokud by se zlepšila ještě ta čitelnost, nebylo by si na co stěžovat.

Takže na příští týden můžete mít oproti seniorům zápasícím za pomocí svých francouzských holí o máslo na život i na smrt výhodu v připravenosti. Stejně jako ve sportu, vám pak na místě už vám nezbývá nic jiného než využít co nejlépe strategie, případně použít ostré lokty.

Pro:

  • Velký počet letáků a obchodů
  • Snadné ovládání

Proti:

  • Špatná čitelnost letáků z důvodu vysoké komprimace obrázků

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru