Navigace: Úvod » Návody » Jak obnovit smazané sms? Pomohou vám šikovné androidové aplikace!

Jak obnovit smazané sms? Pomohou vám šikovné androidové aplikace!

Jak obnovit smazané sms? Pomohou vám šikovné androidové aplikace!

Zajímá vás, jak obnovit smazané sms? Pokud pro ukládání informací používáte tablety a chytré telefony se systémem Android a máte v nich nainstalované také paměťové karty, máte větší šanci, že smazané sms dokážete obnovit. Poradíme vám, jak na to.

Vymazané sms z Androidu nezmizí

Omylem jste si vymazali složku s přijatými zprávami a myslíte si, že vaše komunikace je nenávratně pryč? Opak je pravdou. Naštěstí pro vás existuje cesta, jak můžete ztracené sms získat zase zpátky.

Soubory, které se rozhodnete smazat ze svého chytrého telefonu nebo tabletu s Android systémem, totiž z vašeho zařízení jen tak nezmizí. Systém je naopak označí za zbytečné a případně je přepíše novým souborem.

Stačí tedy, když si do svého zařízení stáhnete z Google Play šikovnou androidovou aplikaci, která umí obnovovat zdánlivě ztracené soubory. Je možné, že díky tomu obnovíte textové zprávy, které budou staré i několik měsíců.

Neobnovíte všechny sms

Ještě před tím, než si do svého chytrého telefonu či tabletu stáhnete z Google Play aplikaci, počítejte s tím, že se vám neobnoví všechny sms. Vše záleží na tom, jakým způsobem jste toto zařízení v poslední době používali.

Aplikace na obnovu vymazaných souborů

Pro to, abyste ve svém chytrém telefonu či tabletu obnovily ztracené soubory, si můžete na Google Play stáhnout aplikace na obnovu vymazaných souborů. Nejpoužívanější jsou tyto:

  • Dr. Fone
  • Android Data Recovery
  • Coolmuster Android SMS+Contacts Recovery
  • FonePaw Android Data Recovery

Každá z těchto aplikací funguje jiným způsobem. Pokud ale budete postupovat dle jejich návodu, většinu smsek byste měli získat v průběhu několika minut zpátky.

Kdybyste chtěli naopak obnovit soubory ve svém počítači nebo fotografie ve svém digitálním fotoaparátu, máte na Google Play na výběr z řady dalších šikovných aplikací.

Aplikace Dr. Fone

Nejen ztracené sms zprávy, aplikace Dr. Fone určitěná pro Android dokáže na chytrých telefonech a tabletech obnovit také ztracené kontakty, fotografie, zvukové soubory nebo dokumenty.

Aplikace Android Data Recovery

Tato bezplatná androidová aplikace je rovněž zdarma a taktéž vám pomůže obnovit všechny ztracené soubory. Takže nejen sms zprávy, ale i kontakty, fotky, videa nebo zvukové soubory.

Aplikace Coolmuster Android SMS+Contacts Recovery

Tato androidová aplikace se zaměřuje na obnovu smazaných či ztracených sms zpráv a kontaktů. Tvůrci tuto aplikaci směřovali převážně na androidové telefony značek Samsung, HTC a Motorola.

Aplikace FonePaw Android Data Recovery

Také tato aplikace dokáže obnovit ztracené zprávy, kontakty, audia, videa či dokumenty z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu. Aplikace se zaměřuje na zařízení běžící na Adroid OS 2.1 a 6 a je určena pro značky Samsung, HTC, Motorola, LG, Sony, ZTE, Heawei, Asus nebo Acer.

Komentovat

Nahoru