Navigace: Úvod » Aplikace » CAR4WAY – nejsnazší sharování automobilů

CAR4WAY – nejsnazší sharování automobilů

CAR4WAY – nejsnazší sharování automobilů

Sdílená ekonomika je jedním z největších trendů současnosti, a to ať již jde o sharování bytů formou pronájmu, tak i pronájem samotného movitého majetku, jakým je třeba mobilní telefon či automobil. Lidé již nepotřebují vlastnit, chtějí ale stále využívat výhod, které jim tento majetek poskytuje. Dnes se podíváme na aplikaci k sharování automobilů.

Hned na začátku je nutno jasně říci, že nejde o sdílení automobilu formou taxislužby (jako je například Uber), ale formou pronájmu samotného vozidla na určitou dobu/vzdálenost. Tuto možnost v poslední době nabízí hned několik automobilek či autosalonů, jedním z nejvyužívanějších služeb je však CAR4WAY. A to díky svému rozšíření, jednoduchosti a rychlosti.

Menu

Menu

Seznam vozidel

Seznam vozidel

Mapka

Mapka

A aplikace CAR4WAY dostává ještě do mnohem intuitivnější úrovně, kdy opravdu jen za pomoci několika málo kliknutí můžete mít za chvíli automobil k přejezdu na druhý konec Prahy za pár korun. Stačí jen kliknout, podívat se, kde jsou vozy aktuálně rozmístěny, rezervovat jedno auto pro sebe, a je hotovo.

Hodnocení:

  • Rychlost
  • Jednoduchost
  • Klíčové funkce služby

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru