Navigace: Úvod » Aplikace » ZP211 – aplikace pro pojištěnce ZP MV ČR

ZP211 – aplikace pro pojištěnce ZP MV ČR

ZP211 – aplikace pro pojištěnce ZP MV ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky – Pojišťovna 211 si pro své pojištěnce připravila vlastní aplikaci jménem ZP211, která nabízí celou řadu možností, od zajímavých informací, přes stručné přehledy až po navigování směrem k nejbližším nemocnicím či pobočkám.

Řada firem s velkým množstvím zákazníků v posledních letech přechází k tvorbě vlastních aplikací pro chytrá zařízení – ať to jsou banky, dopravní podniky nebo právě pojišťovny. ZP MV ČR nyní patří mezi ně a ve své aplikaci zdarma nabízí svým pojištěncům komplexní možnosti.

Zdravotní stav

Zdravotní stav

Seznam nemocnic

Seznam nemocnic

Alergie

Alergie

Po získání potřebných přihlašovacích údajů se dostanete ke kompletní správě svého účtu, na němž naleznete seznam posledních plateb u doktorů, zdravotní deník, zdravotního průvodce, SOS tlačítko nebo kompletní kategorii, referující o zdravotním stavu pacienta.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Řada funkcí
  • Kompletní a aktualizované informace

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (1)

  • 608333700

    Co nato říci, tut aplikaci ZPMVČR 211 používám několik dlouhých let, tedy žádná novinka, ikdyž procházela velmi zajímavým vývojem a myslím, že výsledek se dostavil. Můžu v ní sledovat všechny výkony, které si lékaři i lékárny či laboratoře účtují a to nejen pro mě, ale i pro mé děti. Dokonce jde velmi rychle vyvolat kartička zdravotní pojišťovny na displej telefonu, jen je třeba, aby se také u lékaře s tou digitální kartičkou spokojili a furt nepožadovali ten kus plastu. Je tam i seznam lékařů, které jsem navštívil, a kalendář plánovaných návštěv. Co by bylo zajímavé, aby se tam promítlo i povinné očkování, aby člověk věděl, které a kdy má za sebou a před sebou a ne že se apka zeptá: „Kdy jsi měl poslední očkování tetanu?“ tuto informaci by přece zdravotní pojišťovna měla taky znát. Vizuální vzhled by se mi líbil více moderní, ale funguje a to je přednější. Snad jen že heslo a login do aplikace vám vygeneruje ZPMVCR a nedá se změnit :-( Držím aplikaci palce v dalším vylepšování.

    Odpovědět

Komentovat

Nahoru