Navigace: Úvod » Aplikace » KASA FIK – pokladní systém EET

KASA FIK – pokladní systém EET

KASA FIK – pokladní systém EET

Elektronická evidence tržeb je jednou z největších novinek, kterou si pro podnikatele aktuální vláda přichystala. Nejsme web, kde bychom se měli bavit o tom, zda je zavedení správným krokem proti všudypřítomným platbám „na ruku“ bez danění, nebo jen o krok k zbytečně větší kontrole tohoto sektoru. My dnes přicházíme s tipem, který by mohl zavedení EET nejednomu ulehčit.

Představíme si totiž aplikaci jménem KASA FIK – pokladní systém EET. Ta totiž nabízí hned několik možností využívání, přitom tarif FREE dokáže naplno splnit základní potřeby podnikatelů, kteří se k EET uchýlí pouze z legislativní nutnosti. Aplikaci je pak možné využívat i v pokročilých režimech, kdy už však pochopitelně jde o placené verze.

Hotovostní platba

Hotovostní platba

Položky účtu

Položky účtu

Online služby

Online služby

Někdo by se mohl ptát, kde je háček. Zatím nikde, a neměl by ani v budoucnosti nastat, vzhledem k tomu, že se autoři chlubí garancí legislativní připraveností a funkčností aplikace se systémem EET. Pakliže tedy hledáte možnost, jak neplatit za zcela základní evidenci tržeb, KASA FIK – pokladní systém EET může být vaší cestou.

Hodnocení:

  • Základní tarif zdarma
  • Garance aktuálnosti a funkčnosti
  • Možnost rozšíření tarifů
logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru