Navigace: Úvod » Aplikace » Vodácká navigace a kilometráž

Vodácká navigace a kilometráž

Vodácká navigace a kilometráž

Ještě stále není pozdě vyrazit na vodu. Je sice pravda, že se už dny pomalu krátí, ale krásné počasí na nás ještě několik měsíců bude vykukovat. Proč si pak i třeba tuto aktivitu trochu nezpříjemnit a nezjednodušit si sjíždění vody aplikací, která poradí ve všech klíčových aspektech?

Dnes představovanou aplikací je Vodácká navigace a kilometráž, která se právě na sjezd nejoblíbenějších vodáckých míst u nás zaměřuje. Vltava, Sázava, Lužnice, Otava, Ohře, Berounka, Orlice či Nežárka – všechny řeky, jež se každoročně stávají cílem tisíců vodáků zde mají své podrobné parametry.

Sjíždění

Sjíždění

Kempy

Kempy

GPS

GPS

Mezi nimi nalezneme například jednotlivé kilometráže, informace o bodech zájmu, zajímavosti z okolí či historické informace o samotné řece. Nechybí ani podrobná schémata více než 150 jezů, díky čemuž již nikdy nebudete tápat nad správným průjezdem či vhodnou cestou na přenesení loďky.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Řada zajímavých informací
  • Obsažení všech klíčových řek

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (1)

  • dexter

    Vodácká navigace? A k čemu je to dobrý, proti obyčejný kilometráži? Jako na silnici navigaci chápu, jsou tam odbočky…ale u řeky jaksi odbočky nejsou a jet se dá pouze jednou trasou (kromě asi dvou vyjímek na našich řekách).

    Odpovědět

Komentovat

Nahoru