Navigace: Úvod » Aplikace » Superlife – sportovní deníček a sociální síť

Superlife – sportovní deníček a sociální síť

Superlife – sportovní deníček a sociální síť

Léto se pomalu rozjíždí a lidé vyrážejí do ulic, ať již na procházky, nebo za sportovními aktivitami. Pakliže vy patříte ke druhé skupině, jistě chcete mít přehled o tom, kde, kam a kolik jste toho uběhli/ujeli během letních sportovních radovánek. Přesně s tím vám pomůže Superlife, nabízí však mnohem více!

Hlavní funkcí aplikace Superlife je bezesporu záznam sportovních aktivit, ať již jde o běhání, jízdu na kole, in-line bruslení nebo některou z dalších podporovaných aktivit. Vše vám aplikace pomůže zmapovat, zaznamenat délku, čas a trasu. Navíc Superlife nabízí i sociální prvek.

Sportování

Sportování

Statistiky

Statistiky

Akce

Akce

Superlife totiž v sobě obsahuje i vlastní sociální síť, v skrze níž můžete své jednotlivé výsledky publikovat, chlubit se novými rekordy a v neposlední řadě vyzývat/přijímat výzvy ostatních uživatelů aplikace. Nechte tedy komunitu, aby vám stavěla nové cíle, které budete moci překonávat.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Spolupráce s Czech News Center
  • Občas nepřesné GPS lokalizování

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (1)

  • Pavla

    Jako jedna z mála aplikací má i aktivitu jízdu na koloběžce. Měla jsem j8 spuštěnou tři hodiny a měřila přesně. Jenže po těch 3 hodinách jsem měla baterku na 30 % a vybíjela se rychleji než se nabíjela z power bank. Takže šla z m9bilu pryč. Škoda, jinak dobrá appka.

    Odpovědět

Komentovat

Nahoru