Navigace: Úvod » Hry pro Android » Traffic Rider – oddechovka s jednou stopou

Traffic Rider – oddechovka s jednou stopou

Traffic Rider – oddechovka s jednou stopou

V poslední době se ve výběru redakce Google objevilo několik zajímavých kousků, které si mezi širokou mobilně-hráčskou scénou získávají velice dobré ohlasy. Jedním z těchto počinů je i Traffic Rider, na kterého se dnes blíže podíváme.

Jde o jednoduchou free-to-play záležitost, v níž se budete snažit plnit cíle jednotlivých misí, které budou po většinu hry stejné – dojeď v limitu takhle daleko, předjeď v limitu tolik aut, případně jeď v protisměru tak dlouho a stihni to v limitu. Jak nezáživně se vše může zdát, o to napínavější je následná skutečnost.

Jízda

Jízda

V tunelu

V tunelu

Ve své garáži totiž budete hromadit nové a nové motorky, na které vám vždy jen tak tak vyjdou herní drobásky a které vám jen tak tak umožní limity zvládnout. Po pár desítkách oježděných závodů se pak situace začíná ztěžovat a tlak na hráče, aby si pomohl nákupem herní měny je větší a větší. V jednu chvíli (u někoho dříve, u někoho později) se situace zlomí úplně a buď koupí, nebo končí. Do té doby jde však o velice příjemnou oddechovou na pár desítek minut.

Hodnocení:

  • Příjemné odreagování
  • Jednoduchý, ale účinný princip
  • Zničující F2P model

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru