Navigace: Úvod » Aplikace » Music Maker Jam – Snadná tvorba hudby

Music Maker Jam – Snadná tvorba hudby

Music Maker Jam – Snadná tvorba hudby

Alespoň malou hudebnickou dušičku má v sobě každý z nás, dnes představovaná aplikace, Music Maker Jam, ji ve vás dokáže naplno probudit. Všechno navíc velice snadno, intuitivně a hlavně zdarma. Pojďte si stvořit pár hudebních stop a náramně si to užít.

Music Maker Jam funguje na velice jednoduchém principu – z online knihovny si do svého chytrého zařízení zdarma stáhnete nahrávky hudebních nástrojů pro jednotlivé styly, následně je začnete skládat za sebe a hudba začne vycházet sama. Nutno podotknout, že nejde o pouhé přednahrané samply, ale u všech nástrojů můžete zadávat tóny, kterých se mají držet.

Music Maker Jam

Music Maker Jam

Music Maker Jam

Music Maker Jam

Vše samozřejmě můžete doplnit vlastními nahrávkami, které se v případě upravení tempa či počtu dob v jednotlivých nahrávkách přesně uzpůsobují. Vy se tak staráte o to opravdu nejjednodušší a aplikace všechny složitosti automaticky doupraví za vás. Rozhodně stojí za vyzkoušení, i když jste nikdy nic podobného nedělali. Uvidíte, že za pár vteřin zvládnete i vy vytvořit zajímavé kousky, které nikdy nezní špatně.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Velké množství nástrojů pro různé styly
  • Jednoduché a intuitivní

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru