Navigace: Úvod » Hry pro Android » Mobile Strike – Staň se generálem Arniem

Mobile Strike – Staň se generálem Arniem

Mobile Strike – Staň se generálem Arniem

Pakliže na mobilních telefonech či tabletech hrajete trochu častěji, jistě se vám nevyhnuly ani free-to-play modely, jež mají v sobě zabudované třicetisekundové reklamy. A víte, která je jedna z těch nejčastějších? Právě ta na Mobile Strike s Arnoldem Schwarzeneggerem, právě na níž se dnes podíváme.

Jak už reklama i všechny ostatní mediální kity napovídají, vžijete se do role právě rakouského rodáka, který se ve virtuálním světě stal generálem armády. Samotná hra nabízí klasické strategické prvky, jež znáte z ostatních her podobného druhu – stavíte základy, vylepšujete vojáky, utočíte a bráníte proti ostatním.

Mobile Strike

Mobile Strike

Mobile Strike

Mobile Strike

Pokud jste někdy podobnou free-to-play záležitost spustili, jistě víte, že na vás velice brzy dopadne kladivo jménem „platba, nebo čekání“. A Mobile Strike by mohl být velmistrem v nátlaku k platbám, pokud se však dokážete přes dlouhé čekání na každou další akci, můžete si hru propagovanou Arniem docela užít. Samotné herní mechanismy nepatři k nejhorší, je však až moc vidět, k čemu byla hra stvořená.

Hodnocení:

 • „Zdarma“
 • Arnie!
 • Klasická F2P MMO strategie

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (2)

 • Petr

  Klasické strategické hry mám rád, vždyt jsem na nich vyrůstal, a to mi je 52 let. Arnold je o tom, jak zacházet se lží a nepravostí. Skutečnost, že byl dvě volební období po sobě guvernérem Kalifornie, z našeho pohledu vpodstatě prezidentem Kalifornie, znamená, že je to pro mě jediný člověk na světě, kdo beze strachu řekne na plnou hubu totální a nepřekroucenou pravdu a zároveň ve svých filmech nastíní i to, jakým způsobem má člověk za pravdu bojovat. Neboť na násilí se nutně musí odpovědět zase jenom násilím. Jenže je tu jeden obrovský rozdíl – zlo velmi rádo po staletí vždy operuje tím, že dobro se bojí odpovědět stejným stylem, právě proto, že je to dobro. Jenže to je neskutečný omyl zla, který si zlo vůbec neuvědomuje. Jelikož právě to, že je to dobro, tak je dobru dáno ono právo bojovat se zlem jednak naprosto stejným stylem, jako ono zlo, ale zároven i přidat navrch „prémii“ ve formě zjevné nepřiměřenosti. A za to má Arnold s jeho návody na obranu můj neskutečný dík.

  Odpovědět
 • Robo

  Viete my poradit ako si obnovim heslo do EW konta?Je to cudne ale na stare si neviem spomenut.Dakujem

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru