Navigace: Úvod » Aplikace » Oskárek – SMSky zdarma

Oskárek – SMSky zdarma

Oskárek – SMSky zdarma

Přestože jsme se v České republice dočkali malé mobilní revoluce, ne každý na neomezené tarify kolem 700 Kč/měsíc přeskočil. A ne každé tak má neomezený počet SMS, což se však dá s trochou snahy, vhodné aplikace a mobilního internetu obejít.

Dnes se podíváme na aplikaci, jejíž celý název zní Oskárek SMS Zdarma a jde o kousek, díky kterému budete moci neomezeně posílat SMS do českých sítí, např. do sítě T-Mobile, Vodafone, O2 i některém virtuálním operátorům. Pro zákazníky T-Mobile navíc můžete využívat i posílání MMS.

Hledání

Hledání

Psaní

Psaní

SMSky

SMSky

Kromě samotného posílání zpráv má aplikace i několik zajímavých možností navíc. Jednou je třeba plánování SMS dopředu, můžete zprávu předem napsat, naplánovat a následně nechat automaticky odeslat. Nechybí ani nastavení upozornění nebo statistika odeslaných/přijatých zpráv.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Řada zajímavých možností
  • Podpora většiny sítí

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (1)

  • PePaXY

    Tak jsem to chtěl zkusit. Hmmm… Zhruba 2.9 MB se stahovalo skoro pět minut a poté „Pobíhá instalace..“, chachá, po 10 minutách jsem mobil natvrdo vypnul! To je opravdu za 5 hvězdiček. Ovšem já bych to ohodnotil stejnou číslicí, ale jako ve škole!

    Odpovědět

Komentovat

Nahoru