Navigace: Úvod » Aplikace » Počasí XL PRO – špičková aplikace na počasí nejen v Česku

Počasí XL PRO – špičková aplikace na počasí nejen v Česku

Počasí XL PRO – špičková aplikace na počasí nejen v Česku

Počasí XL PRO sklízí na Google Play spoustu pětihvězdičkových hodnocení a pochvalných recenzí – a dopředu musíme prozradit, že naprosto zaslouženě. Těžko říct, jestli je úplně nejlepší na trhu, ale rozhodně ji můžeme zařadit ke špičce – čím si to aplikace Počasí XL PRO vysloužila?

Předně musíme pochválit velmi přesné a aktuální informace o počasí, které jsou pro aplikaci podobného zaměření naprosto kruciální. Předpověď se navíc neomezuje jen na výhledové odhady průběhu počasí v následujících dnech, ale nabízí i přesně odstupňované podnební změny na následujících 10 hodin, díky čemuž snadno můžete posoudit, zda se nevyplatí výlet do hor o den odložit.

Počasí

Počasí

Počasí

Počasí

Denní hodnoty

Denní hodnoty

Celý tento informační nástroj o počasí je navíc obalen do příjemného grafického prostředí, které je vyšperkováno spoustou tematických animací, které se mění podle aktuálního stavu počasí – nemějte však obavy, nejedná se o žádné šílené výstřelky, které upozaďují informační hodnotu. Obsah v této aplikaci stylu neustupoval – naopak styl pouze obsah obohatil.

Hodnocení:

 • Částečně zdarma
 • Přehledné menu
 • Velmi přesná předpověď

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (5)

 • sinco

  Na G3 s androidem 4.4 nefunguji widgety. Jsou videt pouze hodiny. Jinak pekny, to jo.

  Odpovědět
 • Jirka

  Sice hezká grafika, ale přesnost pokulhává. Když vám ukazuje, že právě teď prší a ono svítí sluníčko už 2 hodiny, tak nevím . To do špičky má daleko. Navíc vývojář ani neuvádí kdo mu data poskytuje. Šla z mobilu pryč, dal jsem přednost třeba Timeline

  Odpovědět
 • Petr

  Na Huawei P7 zatím bez problémů, včetně zobrazení widgetu. Nemůžu hodnotit přesnost předpovědi, ale pokud bude odpovídat, zůstane v telefonu.

  Odpovědět
 • Jáňa

  Jak se dá na widgetu změnit město? Aplikace je OK. Mám ji nastavenu tak, aby automaticky nezjišťovala moji polohu. V oblíbených mám nastavena města, kde se pohybuji, ale nepřišel jsem na to, jak je ve widgetu prostřídat. Vždy musím widget odstranit z plochy a při novém přidání nastavit zobrazované umístění.
  Předem díky za nápovědu.

  Odpovědět
 • pavel

  Po nainstalování na Alcatel one touch 6030X se objeví DEMO obrazovka a s okénkem na přeskočení DEMA. Po dotyku okénka, začne apk pracovat a po chvíli se objeví úvodní DEMO obrazovka. Nevím co s tím, prosím o radu. Díky Pavel

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru