Navigace: Úvod » Hry pro Android » Does not Commute – originální automobilová hříčka

Does not Commute – originální automobilová hříčka

Does not Commute – originální automobilová hříčka

Does not Commute je jedna z těch mobilních her, u které musíte chvíli dumat, o čem vlastně je – a to je myšleno v dobrém smyslu, protože originálních titulu je jako šafránu a je potřeba si vážit každého nápaditého příspěvku. Ve hře totiž řídíte motorové vozidlo, které musíte včas dostat do cílové pozice… a kde že je ta zvláštnost? Inu, takto řídíte všechna vozidla ve městě.

Vždy to přitom začíná nevině tím, že do cíle dovedete jedno auto. Jenže potom další, a další, a další. A takhle jich odvedete 10 a už máte co dělat, abyste se se vzniklým provozem nesrazili. Je zde vidět určitá inspirace v klasické hře letištního dispečera, kdy směřujete letadla na rampy tak, aby se ve své trajektorii nesrazila – v tomto případě ovšem srážka znamená hlavně ztrátu cenného času, který může vést k celkové prohře.

Does not Commute

Does not Commute

Does not Commute

Does not Commute

Does not Commute je překvapivě návyková hra s příjemnou grafikou, kterou zvládne naprostá většina současných mobilních zařízení. Za zdánlivě jednoduchým nápadem se skrývá obrovská spousta zábavy, kterou umocňuje tužba pokračovat pořád dál s vědomím, že další úroveň bude zase o něco těžší. A to celé je dostupné zcela zdarma bez reklam – za poplatek si pouze odemknete možnost využívat checkpointy.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Originální
  • Návykové

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru