Navigace: Úvod » Aplikace » Horizon Go CZ – UPC televize pro Android

Horizon Go CZ – UPC televize pro Android

Horizon Go CZ – UPC televize pro Android

Horizon Go CZ je aplikace zaměřená na online sledování televizního vysílání, a to (jak už název napovídá) se specializací na český televizní obsah. Televize funguje pohodlně a vcelku stabilně i na pomalejším připojení, takže určitě jde o řešení, které stojí za zvážení.

Aplikace Horizon Go CZ zvládá svůj účel bez jakéhokoliv zaváhání na WiFi, na 3G a samozřejmě i na 4G připojení. Pomalejší druhy připojení už jsou poněkud za hranicí použitelnosti, což ale není chyba vývojářů – ti vaše připojení neovlivní. Co však mohou ovlivnit, je podoba aplikace, a tu ovlivnili vcelku dobře. Design Horizon Go CZ jde rovnou k věci a bez jakéhokoliv zdržování vám předkládá mobilní televizi, která si poradí s většinou významných kanálů v České republice.

Výběr televize

Výběr televize

Přehrávač

Přehrávač

Kvalita se může u stanic občas výrazně lišit, ale obecně se dá hovořit o určitém standardu kvality, který se dá bez problémů sledovat. Aplikace jako taková dostupná zcela zdarma, ale počítejte s tím, že se v ní musíte přihlásit do svého UPC účtu, ve kterém musíte mít zaplacený některý z balíčků tohoto poskytovatele.

Hodnocení:

  • Pěkný design
  • Solidní kvalita
  • Pro zákazníky UPC

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru