Navigace: Úvod » Aplikace » Fitness trenér GymApp – skvělý trenér do kapsy

Fitness trenér GymApp – skvělý trenér do kapsy

Fitness trenér GymApp – skvělý trenér do kapsy

Fitness trenér GymApp je velice přehledná aplikace, která přináší ohromně bohatou databázi cviků, včetně detailních popisků, obrázků správné techniky a dalších šikovných funkcí, které si níže představíme. V každém případě jde o solidního pomocníka každého nadšenějšího cvičence.

Základem je přehled všech cviků, které jsou rozděleny do kategorií podle primárně zatížených svalů – když si potom cvik rozkliknete, tak máte k dispozici přehledný soupis hlavních a sekundárních zapojených svalů, včetně správného popisu cvičící techniky. GymApp ovšem není pouze „hloupá knížka s cviky“, jedná se o komplexní nástroj pro cvičence, což se odráží v přítomnosti měření cvičení, evidence stravování, tréninkového kalendáře, cvikového deníku a spousty dalších funkcí, které ocení každý, kdo v posilovně už má něco odcvičeno.

Provedení cviku

Provedení cviku

Série

Série

Tréninky

Tréninky

Méně náročným cvičencům aplikace může postačit jen jako přehledný soupis známých cviků, těm náročným potom přináší velkou užitnou hodnotu, protože bere v potaz prakticky všechny problémy spojené s fitness životním stylem obecně. To celé navíc balí do příjemného designu a za svoje služby si neúčtuje ani korunu.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Přehledná
  • Spousta funkcí

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru