Navigace: Úvod » Aplikace » AAA AUTO – nejlepší katalog prodávaných aut v ČR

AAA AUTO – nejlepší katalog prodávaných aut v ČR

AAA AUTO – nejlepší katalog prodávaných aut v ČR

AAA AUTO vám nemusíme dlouze představovat, jde o pravděpodobně největšího českého prodejce ojetých vozů. Co vám však v této recenzi chceme představit, je jejich šikovná aplikace, která posune zážitek z výběru nového vozidla do úplně nových dimenzí.

Aplikace přímo spolupracuje s online databází AAA AUTO, díky čemuž máte k dispozici více jak 7000 nabízených aut, včetně detailního popisu jejich stavu. Za samozřejmost potom můžete považovat technické specifikace a dělení vozů, které díky filtrování využijete i při vyhledávání vámi vysněného automobilu – modely, které vám nejvíce padly do oka si posléze můžete uložit pro offline prohlížení, což se může hodit třeba když chcete nákup auta v klidu probrat o víkendu na chatě s rodinou.

Vyhledávání vozu

Vyhledávání vozu

Inzerát

Inzerát

Aplikace je vytvořena s důrazem na obsah, tedy nabízené vozy – díky tomu je maximálně přehledná a ani méně zkušený uživatel se v ní neztratí. Přidejte si k tomu notifikace o akčních nabídkách, šikovnou kalkulačku splátek, oceňování prodávaných vozů a máte k dispozici nejlepší mobilní nástroj pro výběr nového auta, jaký na našem trhu seženete. A navíc zdarma.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Přehledná
  • Funkčně nabitá

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru