Navigace: Úvod » Aplikace » Runtastic Pull-Ups Trainer: Dobrý trénink pro horní část těla

Runtastic Pull-Ups Trainer: Dobrý trénink pro horní část těla

Runtastic Pull-Ups Trainer: Dobrý trénink pro horní část těla

Runtastic nabízí velice pestrou škálu aplikací zaměřených na posilování, cvičení, běh, a sport obecně. K těmto aplikacím se řadí také šikovná aplikace Runtastic Pull-Ups Trainer, která se specializuje na shyby, nebo také přítahy na hrazdě, chcete-li. Kromě ukázek jednotlivých typů cviků a zabírajících svalů umí také mnoho dalšího, co ocení i zkušenější cvičenci.

A asi nejzajímavější funkcí aplikace Runtastic Pull-Ups Trainer je možnost měřit si množství opakování cviku, které dokáže fungovat automaticky – jak už asi tušíte, pomocí akcelerometru. Telefon tak sice musíte mít neustále u sebe v kapse, ale výměnou za to vám odpadá potřeba si cviky počítat ručně, díky čemuž se třeba můžete lépe soustředit na co nejlepší a nejtechničtější provedení cviku. Ve zlepšení techniky aplikace pomůže nejen prostřednictvím textu a obrazu, ale také skrze šikovného audio-kouče, který vám neustále dává zpětnou vazbu o průběhu cvičení.

Trénink

Trénink

Rozpis

Rozpis

Level

Level

Runtastic Pull-Ups trainer je výborná aplikace s příjemným moderním designem, ve kterém se zorientuje každý zběhlý uživatel chytrého telefonu. Po stránce obsahu nabízí dostatek možností jak pro úplně začátečníky, tak pro zkušené cvičence, kteří se pouze snaží pilovat techniku, nebo si chtějí ulehčit počítání opakování.

Hodnocení:
Zdarma
Přehledná
Šikovná

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru