Navigace: Úvod » Aplikace » Hola Launcher: Malý, ale šikovný launcher

Hola Launcher: Malý, ale šikovný launcher

Hola Launcher: Malý, ale šikovný launcher

Hola Launcher je další z mnoha funkčně nabitých a designové povedených launcherů, který ovšem na rozdíl od většiny těžkopádné konkurence vsází na co nejvyšší rychlost a co nejmenší velikost instalace. Hola Launcher totiž po instalaci na naprosté většině zařízení zabere pouze něco málo přes 1 Megabajt – co vše se podařilo autorům co takového objemu vměstnat?

Koncept domovské obrazovky je v Hola Launcheru pojat na první pohled více „jablečným“ způsobem, kdy nemáte žádnou přímo bránu mezi všemi aplikacemi a domovskými plochami, ovšem nad tento (pro někoho jistě ideální) systém ještě nastavuje vlastní funkce, které si dávají za cíl ještě zlepšit vaši celkovou produktivitu se zařízením. Asi nejzajímavější funkcí je Hola Swipe, díky kterému můžete jednoduchým gestem otevřít vyhledávání skrze naposledy používané a nově nainstalované aplikace.

Hola Launcher

Hola Launcher

Hola Launcher

Hola Launcher

Hola Launcher

Hola Launcher

Hola Launcher mimo rychlého T9 hledání a integrované předpovědi počasí nabízí také bohaté možnosti personalizace, jež zahrnují i takové libůstky, jako jsou předpřipravená témata s bohatými grafickými efekty a perličkami pro vaše oči. To celé je navíc zabaleno do podoby s nulovou cenovkou.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Vybavený
  • Nenáročný

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru