Navigace: Úvod » Aplikace » Sing! Karaoke by Smule: Karaoke do kapsy!

Sing! Karaoke by Smule: Karaoke do kapsy!

Sing! Karaoke by Smule: Karaoke do kapsy!

Sing! Karaoke by Smule je fantastická aplikace, která vám umožňuje nosit u sebe v kapse výbornou karaoke soupravu, nabízí přes 1200 veleúspěšných skladeb včetně nejnovějších hitů, a pokud si opravdu věříte, tak svoje výkony můžete i sdílet se světem – získáte svoje fanoušky a bude z vás nová virtuální superstar?

Sing! Karaoke by Smule nabízí moderní design, který odpovídá moderním standardům. Kromě toho že hezky vypadá se i hezky hýbe a je přehledný – menu je navrženo tak, aby mezi vámi a hudbou nestály jakékoliv překážky, takže se ke všemu dostanete takřka na jedno kliknutí, když nepočítáme zadávání názvu písní do hledání. Těch je široké množství, a co je potřeba vypíchnout – aplikace Sing! Karaoke by Smule si dokonce poradí i s duety. Ty můžete pořádat jak pouze s přáteli, tak s úplně novými lidmi – karaoke tak dostává úplně nový rozměr, díky kterému můžete poznat spoust nových hudebních nadšenců.

Výběr písničky

Výběr písničky

Video

Video

Duet

Duet

Jak Apple, tak Google zařadili tuto aplikaci k tomu nejlepšímu z roku 2014, už to samo o sobě říká dost – tak neváhejte a běžte si taky zazpívat, v základní podobě za to neplatíte.

Hodnocení:

  • Částečně zdarma
  • Velmi originální
  • Zábavná

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru