Navigace: Úvod » Aplikace » NRGplayer – dobrý hudební přehrávač

NRGplayer – dobrý hudební přehrávač

NRGplayer – dobrý hudební přehrávač

NRGplayer je hudební přehrávač, který si na nic nehraje a přináší standardní hudební funkce obohacené o několik bonusových utilit a nástrojů, které méně náročným uživatelům nepřekáží, a ti náročnější je pro změnu velice ocení.

NRGplayer na Google Play sbírá spoustu pozitivních ohlasů, a nutno říct, že zaslouženě – jde o solidní a velmi svižný hudební přehrávač, který sice nijak zvlášť neohromí designovou stránkou, ale ta se dá do určité míry uživatelsky upravovat, takže se nedá hovořit o tom, že by šlo o nějaký zásadní nedostatek. Po funkční stránce jde totiž o vynikající aplikaci, která nabízí vše od klasické správy hudby až po 10 pásmový ekvalizér s předvolbami, či podporu bezztrátových formátů – což ocení opravdoví fajnšmekři, kteří si potrpí na maximální možnou kvalitu nahrávky.

Seznam skladeb

Seznam skladeb

Přehrávání

Přehrávání

Nastavení

Nastavení

Ekvalizér doplňují ještě specifické efekty, jejichž účelem je optimalizace hudební kvality pro poslechové zařízení – do sluchátek vám tak jde značně vylepšený zvuk, a je třeba říct, že rozdíl opravdu jde poznat. Možnosti rychlého posunu u dlouhých nahrávek určitě ocení lidé, kteří mimo muziky rádi poslouchají audioknihy, či podcasty. Funkcí je spousta a s ohledem na to, že základní podoba aplikace je dostupná zcela zdarma, tak můžeme NRGplayer jedině doporučit všem audio-nadšencům s Androidem.

Hodnocení:

  • Základ zdarma
  • Praktické funkce
  • Solidní ekvalizér

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru