Navigace: Úvod » Aplikace » Dubsmash – řekněte slavný citát!

Dubsmash – řekněte slavný citát!

Dubsmash – řekněte slavný citát!

Dubsmash je hodně originální aplikace, která si dává za cíl především pobavení vás a vašeho okolí – zvolíte si některý ze slavných citátů či hlášek, nachystáte si jej a pak jej pronesete na kameru vašeho Androidu. Ten vás natočí a následně video doplní zvukovou stopou vámi zvoleného citátu – vznikne tak krátké video, které můžete pro pobavení poslat svým blízkým pro pobavení.

U Dubsmash si na začátku používání říkáte, že vlastně ani nevíte k čemu přesně slouží – ale jakmile na to přijdete, tak vás čeká několik zábavných kratochvil, protože celý koncept Dubsmash funguje až překvapivě dobře a pokud si trošku protrénujete synchronizaci úst se původními citáty, tak z toho může vzniknout pěkný a zábavný kousek videa. Aplikaci je potřeba pochválit za výborný design, který se skvěle hýbe a vůbec je zkrátka radost se na Dubsmash koukat, a to navzdory tomu, že menu aplikace je velice základní.

Dubsmash

Dubsmash

Dubsmash

Dubsmash

Dubsmash

Dubsmash

Tematicky se pohybujete mezi slavnými citáty významných politických figur, až po úplně běžné hlášky ze slavných komedií, či fantasy sérií. Na své si přijde opravdu každý – pokud tedy vládnete některým z jazyků, ve kterém jsou citace dostupné. Čeština bohužel na tomto seznamu podporovaných jazyků nefiguruje, ale pokud ovládáte angličtinu a máte nějaký základní přehled v západní kultuře, tak vás může Dubsmash na dobrou chvíli zabavit – a to navíc naprosto zdarma.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Zábavná
  • Dobrý nápad

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru