Navigace: Úvod » Aplikace » Aviary Effects: Classic – pěkné fotofiltry

Aviary Effects: Classic – pěkné fotofiltry

Aviary Effects: Classic – pěkné fotofiltry

Aviary Effects: Classic přináší řadu zajímavých a pěkných filtrů pro vaše fotografie, které nejen se svým telefonem (či tabletem) pořizujete. Pyšní se především opravdu solidní nabídkou filtrů a velkou rychlostí.

Aviary Effects: Classic je dost přímočará aplikace a nijak vás nezdržuje zbytečně komplikovanými menu, či nepřehlednými nabídkami – všechno je přesně tam, kde byste to čekali. Úprava fotek je bleskurychlá a uživatelské prostředí tak minimalistické, že opravdu nehrozí jakákoliv ztráta v něm. Možná bychom ocenili trošku moderněji vypadající tlačítka, ale to jsou opravdu jen malichernosti – aplikaci Aviary Effects: Classic se toho opravdu moc vytknout nedá.

Voda

Voda

Brouk

Brouk

Úprava

Úprava

Pokud už máte plné kecky klasických filtrů z Instagramu a dalších známých editorů, tak třeba vás právě Aviary Effects: Classic zaujme svou neotřelou nabídkou. Aplikace je dostupná zcela zdarma coby doplněk k fotoeditoru Aviary – samostatně tedy nefunguje, ale to nepředstavuje žádný problém, protože i onen zmíněný editor fotografií se na Google Play vyskytuje s nulovou cenovkou.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Přehledná
  • Doplněk k editoru

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru