Navigace: Úvod » Aplikace » 2015 IIHF – mistrovství světa v ledním hokeji do kapsy

2015 IIHF – mistrovství světa v ledním hokeji do kapsy

2015 IIHF – mistrovství světa v ledním hokeji do kapsy

Rok se s rokem sešel a Mistrovství světa v ledním hokeji je opět za dveřmi – a stejně jako v minulých letech, i letos si pro vás Mezinárodní hokejová federace nachystala oficiální doprovodnou aplikaci, která nesmí chybět v žádném Androidu pořádného hokejového nadšence. Čím se letošní 2015 IIHF aplikace může pochlubit?

Aplikace přímo navazuje na svoji loňskou sestřičku, která se setkala s velice pozitivní odezvou, takže opět můžete počítat s kompletním přístupem ke statistikám z mistrovství, s přehledem všech zápasů ve všech skupinách, a také s jednoduchým přepisem dění z celého zápasu. Při vytváření 2015 IIHF se myslelo na to, že aplikaci budou využívat především ti fanoušci, kteří nemají možnost sledovat zápas na místě, či u televize – proto aplikace přináší svůj vlastní widget, který umožňuje snadno monitorovat aktuální stav zápasů daného dne.

Aplikace

Aplikace

Zápasy

Zápasy

Statistiky

Statistiky

Stejně jako loni i letos si můžete pročítat povedené zpravodajství, či studovat znalosti o jednotlivých reprezentacích a jejich obsazeních. Aplikace dále umí třeba okamžité notifikace o střelených gólech, či komunikaci s dalšími fanoušky, která využívá integrovaného čtení sociálních sítí. 2015 IIHF je zkrátka dobrá aplikace, kterou ocení každý fanoušek hokeje.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Přehledná
  • Praktická

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru