Navigace: Úvod » Aplikace » KineMaster – Video Editor vhodný i pro laiky

KineMaster – Video Editor vhodný i pro laiky

KineMaster – Video Editor vhodný i pro laiky

KineMaster – Video Editor, je solidní editační software určený pro ty, kteří chtějí na svém mobilním telefonu či tabletu stříhat video a dávat dohromady multimediální obsah. KineMaster se chlubí bohatou podporou formátů a spolupráci i s FullHD (1080p) rozlišením.

Pro střih videa ve vysokém rozlišení se samozřejmě musíte připravit, že kromě šikovné aplikace potřebujete i adekvátně výkonný stroj, který si s renderováním do HD dokáže poradit. Pokud takovým zařízením disponujete, tak si můžete užít spoustu funkcí a solidní uživatelský základ v podobě plnohodnotné časové osy s podporou více stop najednou, 3D přechody mezi snímky, otáčení videa, nebo dokonce i obraz-v-obraze. Zvukovou stránku videa potom můžete také upravovat, a nic vám nebrání ani v namluvení vlastního komentáře přímo v rámci KineMasteru, jenž přináší integrovaný diktafon.

Video

Video

Úpravy

Úpravy

Témata

Témata

Nastavení

Nastavení

Exportované video můžete dostat ve formátech MP4, 3GP, či MOV (všechny s kodekem H.264, tedy standardem, který můžete v klidu nahrát např. na YouTube). Pokud si ale nebudete chtít zaplatit a budete aplikaci využívat zdarma, tak počítejte s přítomností vodoznaku ve videu.

Hodnocení:

  • Zdarma s vodoznakem
  • Přehledné prostředí
  • Rychlá editace

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru