Navigace: Úvod » Aplikace » Chest Workout – vyrýsované hrudní svaly s chytrým trenérem

Chest Workout – vyrýsované hrudní svaly s chytrým trenérem

Chest Workout – vyrýsované hrudní svaly s chytrým trenérem

Kdo by nechtěl mít silné a vyrýsované hrudní svaly, že ano… aplikace Chest Workout to za vás sice neodcvičí, ale může vám pomoci při hledání těch nejlepších cviků a dodržování pravidelného tréninku – více jak 50 miliónů zhlédnutí tréninkových videí nakonec musí značit jistý standard kvality.

Samotní autoři samozřejmě upozorňují, že záleží na více faktorech a dokonalý hrudník vám nikdo při instalaci aplikace garantovat nebude, nicméně aplikace Chest Workout přináší příjemnou a zábavnou formu pro všechny, kteří mají zájem o trénování, ať už čistě pro dobrý pocit, pro zábavu, nebo s cílem skvěle vypadat na pláži. Přestože samotného obsahu aplikace nabízí spoustu a to v solidní formě, tak obecně přehlednost a prostředí aplikace nemůžeme pochválit – aplikace nepůsobí příliš plynule ani na nejsilnějších zařízeních a grafická stránka taky mohla být lepší, ale nenechte se tím úplně odradit.

Cviky

Cviky

Popis cviků

Popis cviků

Kalendář

Kalendář

Rozvržení trénování, seznamy tréninků (každý doplněný o vlastní video) jsou průběžně aktualizovány a pokud zkousnete občas nepříjemný doprovodný hlasový komentář a uživatelské prostředí, tak dostanete do rukou výborného mobilního trenéra se zaměřením na hrudní svalstvo.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Slabší GUI
  • Velká databáze

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru