Navigace: Úvod » Aplikace » Camu – vyfoťte, upravte a sdílejte

Camu – vyfoťte, upravte a sdílejte

Camu – vyfoťte, upravte a sdílejte

Camu je šikovná fotograficky zaměřená aplikace, která si dává za cíl sjednotit funkčnost několika aplikací do jednoho pevného celku, jenž společně spolupracuje a dává dohromady relativně komplexní fotografický software pro váš Android. Klasické fotografování se Camu snaží vylepšit několika vlastními funkcemi, tak si je pojďme v krátkosti představit.

Clarity control je nejsilnější prodejní bod Camu, byť v zásadě nejde o nic jiného, než o speciální softwarovou část, která se stará o vynikání detailů na fotografiích – a třeba říct, že i solidně funguje. Fotografie a samozřejmě i videa si můžete posléze upravit spoustou unikátní filtrů, které si nic nezadají ani s Instagramem – v tomto případě totiž můžete filtry opravdu měnit v reálném čase, tedy jak před vyfocením, tak i po něm. Díky tomu máte neustále živý náhled na výslednou fotografii.

Camu

Camu

Foto

Foto

Koláže

Koláže

Uživatelské prostředí Camu je jednoduché a každý, kdo se už někdy setkal s fotografickou aplikací, bude vědět co od kterého tlačítka očekávat. Nad rámec filtrů a focení potom můžete počítat i s automatickým pořizováním selfie, nebo s přidáváním textových polí do fotek. To celé částečně dostupné zdarma – kompletní odemknutí probíhá skrze in-app platbu.

Hodnocení:

  • Částečně zdarma
  • Moderní prostředí
  • Příjemné funkce

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru