Navigace: Úvod » Aplikace » TV Markíza – slovenská televize i ve vašem Androidu

TV Markíza – slovenská televize i ve vašem Androidu

TV Markíza – slovenská televize i ve vašem Androidu

TV Markíza je oficiální aplikace známé televizní stanice od našich slovenských sousedů. Její funkčnost není omezena na výhradně na uživatele ze Slovenska, takže proč jí nedát šanci i u nás – jedná se o solidní multimediální bránu k obsahu televize Markíza, konkrétně tedy k vybraným seriálům, reality show, magazínům a obecně zkrátka ke všem volně dostupným relacím.

Markíza uživatelům své aplikace poskytuje opravdu spoustu obsahu, přičemž mnoho lidí ocení minimálně Televizní noviny. Tolik ale k nabízenému obsahu – vše můžete pohodlně a vcelku stabilně (bez výkyvů v rychlosti načítání) sledovat z pohodlí domova, nebo i na cestách, pokud tedy disponujete rychlým mobilním připojením bez datového limitu. Aplikace je pochopitelně celá ve slovenštině, ale nepředpokládáme, že by to mohlo pro české uživatele představovat jakýkoliv problém.

Výběr TV pořadu

Výběr TV pořadu

Přehrávání

Přehrávání

Epizody

Epizody

Prostředí TV Markíza je jinak přehledné, jednoduché, a možná i trochu vzdáleně připomíná rozhraní YouTube, kdy pod přehrávaným videem máte nabídku dalšího obsahu s příbuznou tématikou. Televize samozřejmě dává aplikaci volně dostupnou všem svým divákům, tak neváhejte a vyzkoušejte.

Hodnocení:

  • Zdarma
  • Přehledná
  • Relativně kvalitní obraz

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru